Na indyjskim rynku pojawił się telefon Lemon Dual SIM Mobile T109. Urządzenie to do złudzenia przypomina telefony z systemem Windows Phone, jednak jego specyfikacja wyraźnie pokazuje, że mamy do czynienia z tanią podróbką.
Po podróbkach telefonów z systemem Android i iOS, przyszedł czas na urządzenia pracujące pod kontrolą Windows Phone. Pierwszy tego typu produkt pojawił się na indyjskim rynku i nosi nazwę Lemon. Model Lemon T109 obsługuje dwie karty SIM, posiada 3,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 320 pikseli oraz baterię o pojemności 1200 mAh. Z tyłu urządzenia znajduje się kamera o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Telefon posiada interfejs kafelkowy, który jest właściwie identyczny z interfejsem Windows Phone 7, z tym, że do każdej z kart SIM przydzielony jest osobny kafelek do połączeń.
Koszt urządzenia to 2999 rupii indyjskich, czyli około 55 dolarów. Do zestawu dołączony jest zegarek na rękę firmę Reebok, a także karta microSD o pojemności 4 GB. Nie wiadomo co o telefonie sądzi firma Microsoft, jednak dobrą wiadomością dla niej może być sam fakt, że telefony Windows Phone są na tyle dobre, iż ktoś chce je kopiować.