Menu kategorii
 • Kolejny build, sygnowany numerem 16294 trafia w ręce testerów z kręgu Fast Ring

  Kolejny build, sygnowany numerem 16294 trafia w ręce testerów z kręgu Fast Ring

   Amadeusz Labuda
  Amadeusz Labuda
  08:55
  21.09.2017
  2713 wyświetlenia

  Już niespełna miesiąc dzieli nas od momentu, gdy wprowadzona do Windows 10 zostanie kolejna z wielkich aktualizacji, Fall Creators Update. Okres poprzedzający tego typu wdrożenia zwykle pełen jest drobniejszych aktualizacji, zwłaszcza w kręgu Fast Ring – spowodowane jest to finalnymi testami, mającymi ujawnić wszelkie nieoczekiwane błędy przed rozpoczęciem dystrybucji. Niestety, oznacza to również, że w przypadku najnowszych uaktualnień nie ma co liczyć na jakiekolwiek nowości. Kilkanaście godzin temu w kręgu Fast Ring pojawił się kolejny, drugi już w tym tygodniu build dla PC, sygnowany numerem 16294. Poniżej sprawdzić możecie, co uległo w nim zmianom.

  Lista kompilacji Windows 10

  Lista zmian:

  • Usunięto błąd, w efekcie którego część urządzeń Surface Pro 3 nie była w stanie prawidłowo załadować systemu, zawieszając się podczas jednej z animacji początkowych. Po zainstalowaniu najnowszego buildu wszystko powinno działać już normalnie, zaś Microsoft na swoim forum zamieścił instrukcje na wypadek braku możliwości pobrania aktualizacji wynikającego z omawianego błędu.
  • Naprawiono błąd występujący w holenderskich buildach, powodujący możliwość zawieszenia się (zapętlonego) eksploratora, po zgłoszeniu przez aplikację żądania pobrania notyfikacji z OneDrive.
  • Rozwiązano problem przez który expand.exe nie mógł rozpakować CABów zawierających japońskie znaki w nazwie plików.
  • Usunięto rzadki błąd sprawiający, że po odblokowaniu komputera zawartość okien mogła stać się przeźroczysta (jednak z nadal widoczną ramką).
  • Rozwiązano problem sprawiający, że niektórzy z Insiderów mogli otrzymać komunikat błędu 0x800B010C podczas próby uaktualnienia systemu.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/windows-10-for-pcs-build-16294-is-now-in-the-fast-ring---here039s-what039s-fixed?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=

  Polecamy również w kategorii Windows 10