Menu kategorii
 • Kalendarz i skrzynka odbiorcza na tej samej stronie w przeglądarkowym Outlook

  Kalendarz i skrzynka odbiorcza na tej samej stronie w przeglądarkowym Outlook

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:31
  22.10.2019
  709 wyświetleń

  W lipcu Outlook w przeglądarce otrzymał dużą aktualizację, która wprowadziła m.in. sekcję Zadania. Zawiera ona zadania synchronizowane z Microsoft To-Do i niektórymi aplikacjami Office, takimi jak Planner. Teraz obok niej dodano również sekcję Kalendarz, dzięki której nie musimy już przeglądać kalendarza na całym ekranie, zastępując nim skrzynkę odbiorczą.

  Dzięki tej nowej sekcji Kalendarz ukazuje się w bocznym panelu po prawej stronie, a my mamy cały czas wgląd w skrzynki, listy wiadomości i treści maili. Do tej pory, aby zobaczyć Kalendarz, trzeba było otworzyć inną stronę. Teraz nadal możemy tak zrobić, klikając ikonę Kalendarza w lewym dolnym rogu — przejdziemy wówczas do pełnowymiarowego kalendarza. Nowa funkcja oferuje natomiast kompromis i umożliwia wielozadaniowość, ponieważ mamy oko na wszystkie istotne sprawy.

  Outlook

  Kiedy piszemy maile, często istotne są dla nas terminy. Nowa sekcja pozwala nam zerkać na kalendarz, jednocześnie nie odrywając się od pisania wiadomości. Nie musimy już wypadać z rytmu i przełączać się między ekranami lub kartami przeglądarki. Wystarczy kliknąć ikonę Mój dzień, a następnie wybrać Kalendarz.

  Outlook

  Nie jest to jedyna nowość. Outlook w przeglądarce stał się też... ładniejszy! Korzystając z trybu ciemnego, możemy teraz wybrać jeden z kolorowych motywów, które świetnie komponują się z ciemnym tłem. Zmieniają one tło belki oraz akcenty kolorystyczne interfejsu. Aby je przetestować, wystarczy kliknąć ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu aplikacji.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/outlook-on-the-web-can-now-show-your-calendar-and-tasks-next-to-your-inbox

  Polecamy również w kategorii Outlook