Menu kategorii
 • Internetowe gry

  Internetowe gry

   Paweł Wujczyk
  Paweł Wujczyk
  00:00
  13.09.2006
  12826 wyświetleń

  W świecie gier, oprócz pozycji pożerających większość z zasobów systemowych, przeznaczonych dla maniaków istnieją również proste gry, w które może grać każdy nie poświęcając na naukę obsługi długich godzin. Najpopularniejszą z tego typu aplikacji jest Pasjans, którego układał każdy, który kiedykolwiek miał styczność z komputerem. Windows XP został wyposażony w kilka gier pozwalających na odprężenie w czasie pracy. Wśród nich znajduje się część aplikacji rozrywkowych przeznaczonych do zabawy interaktywnej poprzez sieć Internet.

  Uruchommy jedną z internetowych gier klikając kolejno na Start, Programy, Gry oraz Internetowa gra Warcaby. Naszym oczom ukaże się okno aplikacji. Naciśnijmy wskaźnikiem klawisz Zagraj.

  Nastąpi łączenie z serwerem gier, które może potrwać chwilkę. W tym czasie zostanie wyszukany dla nas przeciwnik do gry.

  Po połączeniu pozostaje nam tylko grać. W dolnej części okna możemy prowadzić rozmowę jednak jest ona ograniczona do zwrotów, zaproponowanych przez twórców aplikacji.

  Internetowe gry są bardzo miłym sposobem spędzania czasu. Nie potrzeba do nich również szybkiego łącza jak to bywa w przypadku innych tego typu aplikacji.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Internetowe gry