Gotowi na testy 19H2? Skip Ahead zostanie otwarty w tym tygodniu!

Gotowi na testy 19H2? Skip Ahead zostanie otwarty w tym tygodniu!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:23
30.01.2019
391 wyświetlenie

Ostatnio informowaliśmy, że Skip Ahead dla 19H2 zostanie uruchomiony w ciągu kilku najbliższych tygodni... no i wychodzi na to, że się nie myliliśmy! Według najnowszych informacji rejestracja do Skip Ahead zostanie otwarta już w tym tygodniu. To naprawdę świetna informacja dla każdego, kto chce osobiście sprawdzić, co szykuje dla nas Microsoft w 19H2. No i rzecz jasna wziąć udział w testach systemu, przyczyniając się do jego rozwoju.

No ale oczywiście nie można się spodziewać żadnych fajerwerków, bowiem wczesne kompilacje 19H2, jakie pojawią się w ramach Skip Ahead, mogą się wcale nie różnić od 19H1. Tak czy inaczej warto, jeśli ktoś jest zwyczajnie ciekaw. Ale trzeba mieć też na względzie to, że korzystanie z kompilacji w Skip Ahead jest bardziej ryzykowane niż normalnie. Są to wczesne, często niestabilne buildy pełne rozmaitych błędów. Wszak to właśnie ich wykrycie jest jednym z głównych celów testów.

Jak tylko ruszy rejestracja, damy Wam oczywiście znać! Warto być zwartym i gotowym, bo jak zawsze ilość miejsc w Skip Ahead jest ograniczona. Jeśli zastanawiacie się, co pojawi się w 19H2, to właśnie o tym, czego możemy się spodziewać w jesiennej aktualizacji 2019, mówiliśmy w ostatnim odcinku To był tydzień z Microsoft!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-to-open-up-skip-ahead-enrollment-for-windows-insiders-this-week

Polecamy również w kategorii Windows Insider