19H2 trafi do Skip Ahead już za kilka tygodni

19H2 trafi do Skip Ahead już za kilka tygodni

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:46
28.01.2019
3 komentarze
458 wyświetleń

W ostatnim odcinku To był tydzień z Microsoft! zastanawialiśmy się, co takiego może trafić do 19H2, czyli do drugiej w roku 2019 dużej aktualizacji Windows 10. Są to na razie tylko spekulacje i na pierwsze konkretne wnioski będziemy musieli poczekać do momentu, aż do programu Windows Insider trafią pierwsze kompilacje 19H2. Nowe informacje, do jakich dotarliśmy za pośrednictwem Twittera, wskazują, że stanie się to już za kilka tygodni.

19H1 jest już na ukończeniu, a swą premierę będzie mieć w okolicach kwietnia. Jeszcze przed opublikowaniem tej aktualizacji testerzy Windows 10 otrzymają dostęp do Skip Ahead. Gdy rejestracja do Skip Ahead zostanie ponownie otwarta, będziemy mogli po raz pierwszy sprawdzić wczesne kompilacje Windows 10 19H2. Jak widać, niektórzy już teraz się niecierpliwią, a Microsoft uspokaja, przeprasza i zapewnia, że stanie się to już wkrótce.

Jesteście ciekawi tego, co przyniesie 19H2? Bo my mamy mieszane uczucia i trochę brak nam pomysłu na to, co nowego Microsoft mógłby zaproponować. Nowa przeglądarka Edge? Karty aplikacji? Dajcie nam znać, co uważacie na ten temat! Czego waszym zdaniem możemy się spodziewać po 19H2?


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://twitter.com/nicolaofficial4/status/1088820730156978176

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Mikolajos 14:05 28.01.2019

    Ulepszona kwestia logowania do konta Microsoft i innych – w porównaniu do np. iOS ta kwestia kuleje niemiłosiernie. Bo jaki to ma sens, że mam skojarzone konto z profilem użytkownika a gdy uruchamiam jakąś aplikację (nawet te od Microsoft) muszę się do niej logować całkowicie osobno? Powinno być to ograniczone do wybrania konta skojarzonego z profilem i wpisaniem pinu/ użyciem funkcji Hello. I tak samo powinienem móc dodać do konta użytkownika hasła do logowania czy to Google czy innych platform aby móc używać ich jednym kliknięciem. A to wszystko powinno się synchronizować pomiędzy komputerami. Do tego mogliby w końcu zrobić porządek z Microsoft Store i zamiast robić z niego marną protezę uczynić ją pełnoprawna platformą dla Windows 10 – dopóki nie pojawi się tam np. Visual Studio, czy pakiet Adobe tak długo to będzie tylko jakaś bezużyteczna aplikacja.

  • Qwerty 22:18 28.01.2019

    W temacie wyglądu można: - Poprawić ciemny motyw w Explorerze plików i dodać go do innych aplikacji, które jeszcze go nie mają - ale nie z maksymalnym kontrastem czerń-biel jak w aplikacjach UWP - Ujednolicić wygląd całego interfejsu (ale to pewnie potrwałoby kilka lat w ich tempie) - Dać możliwość większych zmian w wyglądzie kafelków (to akurat nie takie ważne)

  • Win 22:21 28.01.2019

    Drobiazg: niech W10 rysuje ramkę wokół miniatur pdf w eksploratorze gdyż teraz na białym tle wyglądają paskudnie

Skomentuj

Autor