GTA: San Andreas za darmo w nowym launcherze Rockstar Games na PC

GTA: San Andreas za darmo w nowym launcherze Rockstar Games na PC

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:35
17.09.2019
6698 wyświetleń

Świat launcherów gier na PC stał się dzisiaj nieco większy, a to za sprawą Rockstar Games i jego nowej aplikacji. Nie wygląda na to, by Rockstar Games Launcher miał oferować jakieś tytuły zewnętrzne na wzór Epic Games czy GOG. Zamiast tego można tu kupić dotychczasowe gry studia i w nie zagrać. Niektóre są nawet dostępne za darmo — jak Grand Theft Auto: San Andreas! Szczegóły poniżej.

Debiutując z własnym launcherem, Rockstar musiał znaleźć coś, co przyciągnęłoby użytkowników. Oczywiście najlepszym magnesem na graczy są darmowe gry i w ten oto sposób czeka na nich GTA: San Andreas do pobrania całkowicie za darmo. Oferta jest ograniczona czasowo, jednak gra pozostanie w naszej bibliotece już na stałe.

GTA: San Andreas za darmo

San Andreas było i pozostaje grą kultową, która swego czasu podniosła poprzeczkę bardzo wysoko i doczekała się grona naśladowców. Teksty, humor, klimat, estetyka, zabawa i (jak zwykle w serii Grand Theft Auto) ogrom przemocy sprawiły, że po 15 latach gra ma nadal oddanych fanów, którzy tworzą dla niej modyfikacje, podnoszące jakość grafiki i nie tylko. Aby dodać grę do biblioteki, należy pobrać i zainstalować Rockstar Games Launcher, zalogować się, wybrać Grand Theft Auto: San Andreas i kliknąć "Odbierz grę za darmo".

Rockstar Games Launcher można już pobrać ze strony Rockstar Games Social Club.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://pl.socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher

Polecamy również w kategorii Gry