EA Play od jutra w Xbox Game Pass na PC. 60 nowych tytułów w bibliotece!

EA Play od jutra w Xbox Game Pass na PC. 60 nowych tytułów w bibliotece!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:54
17.03.2021
1586 wyświetleń

Jesienią zeszłego roku Microsoft połączył siły z Electronic Arts, dostarczając członkom Xbox Game Pass Ultimate subskrypcję EA Play bez dodatkowych kosztów. Padła wtedy również zapowiedź integracji z Game Pass na PC. Plan ten lada chwila doczeka się realizacji, bowiem od jutra gracze pecetowi będą mogli zagrać aż w 60 gier od EA... A to dopiero początek!

Odkąd zjednoczyliśmy siły z Electronic Arts, pracujemy, by dostarczyć członkom Xbox Game Pass Ultimate i PC członkostwo w EA Play bez dodatkowych kosztów. Chcemy podziękować społeczności PC za Waszą cierpliwość przez ostatnie miesiące, kiedy pracowaliśmy nad zapewnieniem lepszego doświadczenia Xbox App dla EA Play. Jesteśmy podekscytowani, dzieląc się z Wami informacją, że począwszy od jutra, 18 marca o godzinie 2:00 PM czasu PT [22:00 czasu polskiego], członkowie Xbox Game Pass PC i Ultimate będą mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami EA Play na Windows 10, wliczając w to:

  • Ponad 60 największych i najlepszych gier EA na PC, takich jak Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2 i Need for Speed Heat, a także tytuły spośród najpopularniejszych franczyz EA, wliczając w to Battlefield, Madden NFL, Command & Conquer i The Sims.
  • Nagrody w ulubionych grach każdego miesiąca. W marcu nagrody obejmują: paczki Gold Team Fantasy MUT oraz EA Play Celebration Pack dla Madden 21, N7 Weapon Charm dla Apex Legends i nie tylko.
  • Ponadto, startując od pierwszego dnia EA Play na PC z Xbox Game Pass, członkowie mogą grać w tytuł z listy najnowszych do zagrania, Star Wars: Squadrons.
  • Ekskluzywne wyzwania i nagrody w grach, zawartość specjalną tylko dla członków i rabaty na cyfrowe zakupy EA poprzez aplikację EA Desktop beta.
  • Dostęp do wersji czasowych gier (aż do 10 godzin) z ulubionych franczyz i topowych tytułów, takich jak FIFA 21.

— Xbox Game Pass Team

Aby zacząć przygodę z EA Play na PC, wystarczy pobrać aplikację EA Desktop, zalogować się na koncie EA lub stworzyć nowe, a gdy aplikacja poprosi o połączenie z kontem Xbox, zgadzamy się. Następnie, gdy będziemy pobierać pierwszą grę EA Play w aplikacji Xbox, zostaniemy przeprowadzeni przez proces konfiguracji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/17/ea-play-coming-to-pc-for-xbox-game-pass/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox