Dołączanie do beta testów OneDrive

Dołączanie do beta testów OneDrive

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
00:00
13.07.2018
1503 wyświetlenia

Microsoft, przed wprowadzeniem jakiejkolwiek nowej funkcji do swoich aplikacji, chce skonsultować te zmiany z użytkownikami i z ich pomocą wyeliminować wszystkie najważniejsze błędy. W przypadku systemu Windows służy do tego program Insider. Nie inaczej jest w kwestii aplikacji na Androida, które są testowane w wersji beta i dotyczy to między innymi aplikacji OneDrive. W poniższym poradniku, krok po kroku wyjaśnię, jak dołączyć do takich beta testów.

OneDrive Beta

Aby dołączyć do grona testerów, wystarczy przejść do Ustawień aplikacji OneDrive i wybrać opcję Test wersji Preview. Musimy teraz wykonać dwie czynności zgodnie z tym, co zostało wyświetlone na ekranie naszego telefonu.

OneDrive Beta

Najpierw musimy Dołączyć do społeczności Google+:

OneDrive Beta

Drugim krokiem jest zarejestrowanie się jako tester:

OneDrive Beta

Po tych dwóch krokach, będziemy mogli zaktualizować naszą aplikację OneDrive do wersji beta i cieszyć się nowymi funkcjami jeszcze przed ich premierą.

Aktualizacja może nie być dostępna od razu i możliwe, że będziemy musieli na nią chwilkę poczekać. Trzeba pamiętać, że udział w beta testach może wiązać się z pewnymi problemami, które mogą wystąpić podczas korzystania z testowej wersji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Android