Discord Voice już dostępny dla wszystkich na Xbox One i Xbox Series X/S

Discord Voice już dostępny dla wszystkich na Xbox One i Xbox Series X/S

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:06
13.09.2022
2073 wyświetlenia

W lipcu Microsoft ogłosił, że współpracuje z Discordem nad usprawnieniem doświadczenia audio, tak aby użytkownicy mogli grać ze znajomymi ze wszystkich społeczności bezpośrednio na konsoli Xbox. Z kolei od dzisiaj Discord Voice jest dostępny na wszystkich konsolach Xbox Series X|S i Xbox One.

Dzięki tej aktualizacji gracze mogą czatować z każdym na Discordzie poprzez kanały głosowe lub połączenia grupowe bezpośrednio z konsoli. Sprawia to, że łatwo jest połączyć się z przyjaciółmi na telefonach, konsolach Xbox i PC. Gracze będą mogli zobaczyć, kto jest na callu i kto rozmawia podczas grania na konsoli. Będą też mogli dostosować dźwięk i przełączać się między Discord Voice a czatem gry Xbox podczas grania.

Aby zacząć z tego korzystać, należy udać się do aplikacji mobilnej Discord i połączyć konto Discord z Xboksem. Krok ten jest wymagany, nawet jeśli wcześniej połączyliśmy już konta. Po zrobieniu tego będziemy mogli zacząć dołączać do dowolnych kanałów głosowych lub rozmów Discorda i transferować je na Xboksa.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/09/13/discord-voice-now-available-for-everyone-on-xbox/

Polecamy również w kategorii Xbox One