DirectX

DirectX

 Paweł Wujczyk
Paweł Wujczyk
00:00
15.09.2006
1 komentarz
6781 wyświetlenie

Płynność oraz jakość grafiki w grach w dużej mierze zależy od sprzętu jakim dysponujemy. Jednak nie tylko on decyduje o obrazie. Możemy poprawić nasze wrażenia z najnowszej produkcji instalując nowe sterowniki. Najważniejsze są oczywiście te do karty graficznej. Właśnie je aktualizujemy najczęściej. Jednak wielu z nas zapomina o innych, mianowicie o DirectX One to pośredniczą pomiędzy systemem a sprzętem. Najnowsze gry wymagają najświeższych bibliotek, jednak również te starsze pozycje zyskają na aktualizacji tego narzędzia.

Instalacja jest bardzo prosta. Po uruchomieniu programu klikamy na przycisk Tak. Następnie musimy wybrać folder gdzie rozpakujemy pliki najlepiej aby był to folder na pulpicie. Ponieważ stamtąd będziemy mieli łatwy dostęp do niego.

Po rozpakowaniu plików, wchodzimy do wcześniej wybranego katalogu i uruchamiamy program instalacyjny.

Po przejściu prostego kreatora program zaktualizuje system i wymusi restart. Po nim wydajność w naszych grach powinna się zwiększyć.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Internetowe gry

Komentarze

  • duke 12:13 15.09.2006

    z tego co mi sie wydaje to gry kozystajace z d3d same wymuszaja instalacje, a do tych bez wspomagania d3d to i tak nic nie pomoze:/

Skomentuj

Autor