Bumper dla Surface Duo w czterech różnych kolorach

Bumper dla Surface Duo w czterech różnych kolorach

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:26
29.09.2020
1307 wyświetleń

Już kilka miesięcy temu Surface Duo był widywany w specjalnej oprawie z "bumperem", który najwyraźniej zapewnia bardziej stabilny chwyt składanego, dwuekranowego urządzenia. Oprawa chroni też krawędzie zewnętrzne smartfona. Początkowo z tak zabezpieczonym egzemplarzem Surface Duo fotografował się jedynie Panos Panay. Teraz oprawa trafiła do sprzedaży w Microsoft Store.

Wbrew pozorom Surface Duo jest całkiem wytrzymałym urządzeniem, oczywiście w granicach rozsądku. Zack Nelson, który prowadzi kanał JerryRigEverything, potraktował go m.in. nożem tapicerskim, zapalniczką i... własnymi rękami. Smartfon przeżył wprawdzie działanie tych ekstremalnych sił, niemniej jednak my wolelibyśmy go pozostawić bez najmniejszej ryski tak długo, jak to możliwe. Z pewnością w utrzymaniu smartfona w dobrej kondycji pomoże dedykowana oprawa — Microsoft Surface Duo Bumper.

Microsoft Surface Duo Bumper

"Zderzak" trafił już do sprzedaży w czterech wariantach kolorystycznych: lodowcowym, jasnoniebieskim, przygasającego ognia i grafitowym. Jak głosi opis w Microsoft Store:

Dodając ochronę twojego urządzenia, ten cienki silikonowy bumper został specjalnie zaprojektowany dla Surface Duo i jego 360-stopniowego zawiasu. Przylega on do krawędzi Surface Duo i wspiera pełną mobilność zawiasu, umożliwiając przy tym łatwy dostęp do wszystkich kontrolek, portu USB-C, czytnika linii papilarnych oraz tacki SIM. Dostępny w kolorach Glacier, Ice Blue, Ember i Graphite.

Podobnie jak sam Surface Duo, Bumper jest obecnie dostępny w sprzedaży jedynie w USA. Cena w amerykańskim Microsoft Store wynosi 39,99 USD, czyli około 155 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/p/microsoft-surface-duo-bumper/8tbxxvbpwhm1

Polecamy również w kategorii Surface Duo