Bing niemal w całości przechodzi na mapy bazowe TomTom

Bing niemal w całości przechodzi na mapy bazowe TomTom

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:30
01.06.2020
788 wyświetleń

Mapy Bing czerpią dane od wielu dostawców. Aby upewnić się, że są to najlepsze dane, owo połączenie ewoluuje i poprawia się z czasem. W lutym zeszłego roku Microsoft wraz z TomTom ogłosili rozszerzenie istniejącego partnerstwa. W efekcie dane mapowe i o ruchu TomTom zasiliły wiele scenariuszy w Bing Maps i Azure Maps. Dziś Microsoft dzieli się kolejnymi efektami tego partnerstwa.

Partnerstwo z TomTom rozwinęło nasze mapowe portfolio, pomagając nam dostarczyć najlepsze doświadczenie map na wielu platformach. W rezultacie Mapy Bing przełączają się na TomTom w zakresie danych map bazowych dla regionów poza Chinami, Japonią i Koreą Południową. Zaczęliśmy stopniowo wdrażać nowe dane map bazowych TomTom dla użytkowników Bing.com i produktów Microsoftu w marcu 2020 r. Dziś zaczynamy etap migracji Bing Maps Platform.
— Bing Maps Team

Przez następne miesiące wszyscy użytkownicy platformy będą automatycznie migrowani do nowego źródła danych map bazowych. Microsoft zapewnia, że cała wspierana funkcjonalność, API Rest i SDK-i będące częścią Bing Maps Platform pozostaną nadal dostępne.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.bing.com/maps/2020-06/bing-maps-is-updating-its-base-map-data-source

Polecamy również w kategorii Bing