Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox już dostępny w Polsce

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox już dostępny w Polsce

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:17
17.03.2021
1851 wyświetlenie

Xbox Wireless Headset trafił wczoraj do sprzedaży na 30 rynkach, wliczając w to Polskę. Jest to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Microsoftu dla konsol Xbox i następca Xbox One Stereo Headset, który nadal jest dostępny w Microsoft Store. Dostępny w cenie 449 zł (lub 99 USD), jest dużo bardziej przystępną opcją niż Surface Headphones, a jednocześnie lepiej dopasowaną do gamingu i wzornictwa samej konsoli Xbox.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, tak samo jak Surface Headphones wyposażony jest w pokrętło na słuchawce, które służy do kontroli głośności i miksu dźwięku z gry/czatu. Są jednak pewne kluczowe różnice, wliczając w to brak gniazda jack. Słuchawki korzystają z tego samego Xbox Wireless Protocol, co Kontrolery bezprzewodowe Xbox, gwarantując im niską latencję i bezstratną jakość dźwięku. Wspierany jest także Bluetooth, co pozwala sparować słuchawki jednocześnie z konsolą i telefonem. Zestaw jest też wyposażony w podwójny mikrofon i wskaźnik, który świeci, gdy mikrofon jest włączony.

Korzystając z aplikacji Xbox Accessories na Xbox i Windows 10, użytkownicy mogą dostosować takie ustawienia audio, jak izolacja głosu i autowyciszanie, które wycisza dźwięk z mikrofonu, kiedy nic nie mówimy. Ponadto słuchawki wspierają technologie dźwięku przestrzennego, wliczając w to Dolby Atmos i DTS Headphone: X. Są to funkcjonalności premium, przy czym do zestawu dołączona jest 6-miesięczna licencja na Dolby Atmos for Headphones.

W przypadku amerykańskiego Microsoft Store słuchawki już się rozeszły i obecnie towarzyszy im komunikat "Out of stock". Inaczej jest w polskim oddziale sklepu, gdzie Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox wciąż jest dostępny w sprzedaży.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/bezprzewodowy-zestaw-słuchawkowy-do-konsoli-xbox/8z1dcql8z512

Polecamy również w kategorii Xbox