Assassin’s Creed Odyssey, Sea of Thieves i Smite za darmo w Xbox Live

Assassin’s Creed Odyssey, Sea of Thieves i Smite za darmo w Xbox Live

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:51
20.03.2020
1756 wyświetleń

Free Play Days to świetna, cykliczna akcja, która ostatnimi czasy powraca jeszcze częściej niż zwykle. Dzięki niej subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymują darmowy dostęp do kilku wybranych gier przez cały weekend (który w przypadku tej akcji zaczyna się już w czwartek). Jako że w tym szczególnym okresie wiele osób decyduje się spędzić weekend w domowym zaciszu, kilka tytułów do ogrania na pewno umili ten czas.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać przynajmniej jedną z wymienionych subskrypcji. Udostępniane gry znajdziemy na Xbox.com. W tym tygodniu dostępne za darmo są trzy tytuły:

Assassin’s Creed: Odyssey

Weź los we własne ręce w Assassin's Creed® Odyssey. Od wyrzutka aż po żywą legendę, wyrusz w podróż, która odkryje przed tobą tajemnice twojej przeszłości i odmieni losy starożytnej Grecji. Zobacz płynną morską eksplorację oraz zupełnie nowe metody walki w świecie, który nieustannie ewoluuje i reaguje na twoje poczynania.

Cena w zależności od edycji wynosi 289,99 zł 101,49 zł+, 414,99 zł 145,24 zł+ lub 474,99 zł 166,24 zł+ (zniżka 65% obowiązuje jeszcze przez 10 dni).

Sea of Thieves

Sea of Thieves to piracka przygoda w otwartym świecie, w której możemy szukać skarbów i toczyć bitwy na własną rękę lub z przyjaciółmi.

Cena wynosi 199,99 zł (Anniversary Edition).

SMITE

Dołącz do ponad 35 milionów graczy SMITE, Pole bitwy bogów! Chwyć młot Thora, zamień swych wrogów w kamień jako Meduza lub użyj innej boskiej mocy jako jedna z ponad 100 mitologicznych osób. Stań się bóstwem i już teraz graj ZA DARMO!

Grę można pobrać za darmo.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/03/19/free-play-days-sea-of-thieves-assassins-creed-odyssey-smite/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox