Arrow Launcher jest jeszcze bardziej przyjazny pracy

Arrow Launcher jest jeszcze bardziej przyjazny pracy

 Damian Lisak
Damian Lisak
09:47
28.04.2017
1866 wyświetleń

Microsoft prócz swoich podstawowych usług jak Windows czy Office, rozwija także oprogramowanie na konkurencyjnych platformach, jak iOS i Android. Przykładem tego jest aplikacja Arrow Luncher, która raz, że cieszy się sporą popularnością, a dwa, że otrzymała kolejną aktualizację wnoszącą sporo nowości. Najistotniejszą z nich jest wsparcie aplikacji Android for Work.

Co prawda nowa aktualizacja obecnie dostępna jest dla beta testerów, nie mniej jednak oznacza to, że nowe funkcje pojawią się także u użytkowników wersji stabilnej. Najważniejszą zmianą wprowadzoną do Arrow, jest wsparcie Android for Work, czyli aplikacji biznesowej. Zadaniem aplikacji Microsoftu jest oddzielenie aplikacji związanych z pracą od tych osobistych. Dla przykładu, aplikacja podzieli konta Gmail na osobiste i robocze, co oznacza, że łatwiej jest zidentyfikować, które jest które. Również pracodawca będzie w stanie łatwiej rozmieszczać aplikacje na urządzeniu użytkownika, jeżeli to konieczne. Oprócz tego, pojawiło się wsparcie dla aplikacji Notes, która niewiele się różni od Sticky Notes w systemie Windows.

Oto lista zmian, jakie zostały wprowadzone w najnowszej aktualizacji:

  • Notes! Czyli nowa karta, która umożliwia łatwe nagrywanie notatek, z obsługą zdjęć,
  • Funkcja wyszukiwania obejmuje teraz wykorzystanie głosu i kodów QR,
  • Wsparcie aplikacji Android for Work,
  • Nowa funkcja – tworzenie skrótów do aplikacji,
  • Opcja ochrony hasłem dla schowanych aplikacji, czyli jeszcze większe bezpieczeństwo,
  • Naprawa niektórych błędów i poprawienie wydajności.

Arrow launher wspiera Andorid for Work

Aplikacja Arrow launcher cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są pobrania w okolicy 5-10 milionów, a także wysoka ocena - 4,5/5 gwiazdek, przy ocenie przez ponad 147 tysięcy użytkowników! To dowodzi, że jak Microsoft chce, to potrafi. Nawet w kontekście telefonów… Aplikację Arrow launcher można pobrać z Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsofts-arrow-launcher-gets-android-for-work-support-and-more

Polecamy również w kategorii Android