Archiwizacja rozmów dostępna w Skype Preview

Archiwizacja rozmów dostępna w Skype Preview

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:04
20.08.2018
672 wyświetlenia

Użytkownicy poglądowej wersji komunikatora Skype mogą już korzystać z opcji archiwizacji rozmów. Funkcja dostępna jest w wersji oznaczonej numerem 8.29.76.16, którą można pobrać z witryny Skype Insider. To kolejna aktualizacja Skype dla testerów wersji beta w ciągu ostatnich dni.

Archiwizacja rozmów to dobre rozwiązanie dla tych użytkowników komunikatora, którzy chcą ukryć rozmowy niepotrzebne im w głównym widoku, ale nie chcą ich całkowicie usuwać. Żeby dodać rozmowę do archiwum wystarczy kliknąć konwersację prawym przyciskiem myszy i z menu wybrać polecenie Zarchiwizuj rozmowę. Po tej operacji rozmowa zostanie ukryta.

Żeby wrócić do zarchiwizowanej konwersacji należy skorzystać z wyszukiwarki lub kliknąć nazwę osoby na liście kontaktów. To działanie może ulec zmianie, ale Microsoft zaznacza, że w tym w wypadku liczy na feedback użytkowników. W przyszłości firma planuje również wprowadzenie nowej zakładki, w której dostępne będą wszystkie zarchiwizowane rozmowy.

Przypomnijmy jeszcze, że aktualizacja o numerze 8.29.76.16 wprowadza do Skype Preview funkcję SMS Connect, która w połączeniu z Androidem będzie umożliwiać odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/skype-preview-app-adds-new-option-to-archive-convers

Polecamy również w kategorii Skype