Aplikacja Bing Sports zyskuje nowe opcje

Aplikacja Bing Sports zyskuje nowe opcje

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
21:09
22.01.2014
2072 wyświetlenia

Różne aplikacje Bing są dostępne na platformę Windows Phone już od dłuższego czasu. Niedawno jedna z nich – Bing Sports – dostała aktualizację, z której będą zadowoleni wszyscy fani sportu.

Nowa wersja wprowadza przede wszystkim więcej możliwości personalizacji. Aplikacja pozwoli na lepsze dopasowanie ekranu obrazującego najnowsze wydarzenia dotyczące wybranych drużyn. Aktualizacja wprowadza również możliwość obserwowanie konkretnego sportowca. W tym celu należy go wybrać za pomocą odpowiedniego menu. Po tej czynności otrzymamy dostęp do najnowszych wiadomości związanych z danym sportowcem, jego tweety i inne ciekawe informacje.

Zmiany dotknęły także kafelka Bing Sports, teraz ma on możliwość wyświetlania odbytych, trwających i planowanych rozgrywek ulubionego zespołu. Do aplikacji dodano również nowe dane dotyczące lig NBA i NFL oraz wzbogaconą ją o liczne szczegóły związane z ligami piłkarskimi.

Póki co nic nie wskazuje na to, że inne aplikacje z pakietu Bing również dostaną aktualizacje. Wydanie nowej wersji Bing Sports najprawdopodobniej jest związane ze zbliżającymi się turniejami Super Bowl 2014.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-adds-new-customization-features-to-bing-sports-on-windows-phone-8

Polecamy również w kategorii Windows Phone