Aktualizacje pakietów Office latem i jesienią

Aktualizacje pakietów Office latem i jesienią

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
14:50
24.04.2013
2645 wyświetleń

Pakiet biurowy Office doczeka się kilku ważnych aktualizacji i nowych funkcji. Office 2013 ma zostać zaktualizowany jesienią tego roku, a Office 365 w okolicach czerwca lub lipca.

Microsoft od pewnego czasu pracuje nad zestawem aktualizacji dla Office 2013 pod nazwą kodową 'Gemini'. Mówi się, że klasyczna wersja pakietu zostanie lepiej zintegrowana z interfejsem Modern UI i zostanie usprawnione jego działanie z urządzeniami dotykowymi. Oprócz tego liczne aktualizacje będą dotyczyć aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Microsoft nie ujawnił, co dokładnie zostanie zmienione w pakiecie Office 365, ale należy się spodziewać, że pakiet działający głównie w chmurze, zostanie mocniej zintegrowany z usługami Windows Azure, Microsoft Dynamic i Windows Intune. Ma to usprawnić wykorzystanie pakietu Office 365 przez użytkowników biznesowych, do których pakiet jest skierowany w głównej mierze.

Z niektórych doniesień wynika, że Microsoft może chcieć odejść od wydawania co kilka lat nowej wersji pakietu i skupić się na wydawaniu dużych zestawów aktualizacji, które wprowadzałyby nowe funkcje, poprawiały istniejące i eliminowały znalezione błędy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.zdnet.com/how-microsoft-is-speeding-up-the-office-trains-7000014370/

Polecamy również w kategorii Office 2013