Aktualizacja aplikacji Translatora na iOS

Aktualizacja aplikacji Translatora na iOS

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:54
15.03.2019
677 wyświetleń

Microsoft ogłosił nową aktualizację aplikacji Microsoft Translator dla środowiska iOS. Zestaw poprawek podnosi numer wersji do 3.2.12 i wprowadza kilka ciekawych elementów. Zmiany zostały dostosowane również do zegarków Apple Watch.

Aktualizacja poprawia wyświetlanie elementów aplikacji - wprowadzono dodatkowe oznaczenia, podziały lokalizacji i wsparcie dla czytników ekranu. Poprawiono też wyświetlanie w trybie panoramicznym w trybie konwersacji, w historii tłumaczeń, słowniku oraz wewnątrz panelu ustawień. Ważna zmiana dotyczy urządzeń Apple Watch. Microsoft wyeliminował błędy w wyświetlaniu i działaniu aplikacji na zegarkach o rozmiarze większym niż standardowy.

Przypominamy, że aplikacja Microsoft Translator umożliwia tłumaczenie tekstu, obrazu i głosu na ponad 60 języków. Aplikacja wspiera również rozmowy grupowe z tłumaczeniem w czasie rzeczywistym. Microsoft Translator dostępny w środowiskach Windows, Android oraz iOS.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-translator-app-updates-on-ios-with-improved-accessibility-and-apple-watch-support

Polecamy również w kategorii Oprogramowanie