Przypnij sobie CentrumXP.pl!

Przypnij sobie CentrumXP.pl!

Autor: Mateusz Miciński

Opublikowano: 3/14/2012, 12:00 AM

Liczba odsłon: 12057

Portal CentrumXP.pl zawsze pod ręką? Zawsze po jednym kliknięciu? Błyskawiczny dostęp do głównych działów Portalu CentrumXP.pl? Aktualności, Artykuły, Uaktualnienia, Programy oraz Forum? Wystarczy przeglądarka Internet Explorer 9 lub jedna z testowych wersji 10-tej odsłony programu oraz przypięcie ikonki Portalu CentrumXP.pl do paska zadań w systemie Windows 7, czy nawet w testowej wersji Windows 8!

Przypnij CentrumXP.pl

Wspomniana funkcja nowej przeglądarki Internet Explorer pozwala uzyskać dostęp do najczęściej odwiedzanych witryn, za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności otwierania przeglądarki i ręcznego wpisywania adresu. Cała operacja zajmuje dosłownie kilka sekund. Wystarczy wejść na Portal CentrumXP.pl, następnie przeciągnąć ikonę strony (znajdującą się poniżej) i przenieść ją na wolną przestrzeń paska zadań. Alternatywnie taką samą operację możemy przeprowadzić z kartą danej strony otwartą w przeglądarce.

Ikonka CentrumXP.pl

Od teraz każde kliknięcie ikony skrótu na pasku zadań systemu Windows 7, spowoduje otwarcie jej bezpośrednio w nowym oknie. Samo przyspieszenie przechodzenia do konkretnej strony to nie wszystko, co oferuje funkcja. Po otwarciu wybranej strony za pomocą skrótu do niej, okno Internet Explorera przybierze kolory charakterystyczne dla Portalu CentrumXP.pl, a nawet po rozwinięciu Jump List przypiętej ikony Portalu CentrumXP.pl, uzyskamy dostęp do łącz, które zaprowadzą nas do głównych działów, takich jak Aktualności, Artykuły, Uaktualnienia i Programy, oraz Forum.

Przypnij CentrumXP.pl

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia