On Your Data ogólnodostępne w Azure OpenAI Service

On Your Data ogólnodostępne w Azure OpenAI Service

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/20/2024, 7:40 PM

Liczba odsłon: 490

Microsoft poinformował dziś o ogólnej dostępności On Your Data w Azure OpenAI Service. Jest to przełomowa funkcja wspomagająca wykorzystanie modeli OpenAI, takich jak GPT-4, oraz możliwości modelu RAG (Retrieval Augmented Generation) bezpośrednio na danych klienta z ochroną klasy korporacyjnej platformy Azure.

Ta najnowocześniejsza możliwość przekształca sposób, w jaki łączysz się, dokonujesz interakcji i uziemiasz swoje dane – z większą dokładnością i szybkością, za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika doświadczenia konwersacyjnego. Możesz błyskawicznie tworzyć spersonalizowane copiloty ze swoimi danymi, aby zwiększyć zrozumienie użytkownika, przyspieszyć realizację zadań i ułatwić podejmowanie decyzji – czytamy w dzisiejszym komunikacie.

On Your Data, jak sama nazwa sugeruje, umożliwia odblokowanie pełnego potencjału Twoich danych poprzez uruchamianie na nich modeli OpenAI, takich jak GPT-4. To ważny krok w stronę upowszechnienia technologii tworzenia własnych copilotów (w liczbie mnogiej – w odróżnieniu od Microsoft Copilota w liczbie pojedynczej).

Dzięki Azure OpenAI Service On Your Data możesz osiągnąć doskonałej jakości odpowiedzi AI out-of-the-box, jako że zaimplementowaliśmy precyzyjną inżynierię promptów i dostroiliśmy szereg składników, takich jak ekstrakcja intencji, pozyskiwanie wyszukiwania, filtrowanie, ponowne ocenianie oraz pozyskiwanie danych, aby dostarczać trafne, zwięzłe i spójne odpowiedzi zoptymalizowane dla każdego modelu – wyjaśnia Microsoft. Więcej można dowiedzieć się z dokumentacji na platformie Microsoft Learn.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/ai-azure-ai-services-blog/on-your-data-is-now-generally-available-in-azure-openai-service/ba-p/4059514

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia