New Era of Work with Copilot - Microsoft zapowiedział event na 21 marca

New Era of Work with Copilot - Microsoft zapowiedział event na 21 marca

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/7/2024, 3:00 PM

Liczba odsłon: 516

Już od jakiegoś czasu mówiło się nieoficjalnie o marcowym evencie Microsoftu. Zac Bowden, przekazując doniesienia o AI Explorer w nadchodzącej aktualizacji Windows 11 24H2, wskazał datę 21 marca. I ta właśnie data została dziś potwierdzona przez Microsoft. Dokładnie za 2 tygodnie gigant oprogramowania poprowadzi konferencję online, na której przedstawi najgorętsze nowości związane z produktami, takimi jak Copilot, Windows, Surface i oczywiście AI.

New Era of Work ("Nowa era pracy") to nazwa cyfrowego eventu, który odbędzie się już za dwa tygodnie. Jest on tożsamy z domniemanym "Surface Event", przy czym nie będzie ograniczony do tematyki sprzętowej. Microsoft jak zwykle trzyma szczegóły w tajemnicy, jednak zarówno z wcześniejszych przecieków i oficjalnych informacji (w tym o AI PC), jak też z wymienionych pokrótce tematów, możemy się domyślać, co mniej więcej zostanie pokazane. W zapowiedzi czytamy:

Rozwijanie nowej ery pracy z Copilotem

Dostrój się tutaj, by poznać ostatnie nowości w skalowaniu AI w Twoim środowisku z Copilotem, Windows i Surface.

Wydarzenie cyfrowe | 21 marca 2024 | 9:00am PDT


— Microsoft

Wszystko wskazuje na to, że Microsoft przedstawi konkrety związane z AI PC, urządzeniami Surface Pro 10 i Surface Laptop 6, Copilotem w Windows (w tym prawdopodobnie Microsoft Copilot offline), wliczając w to AI Explorer, oraz z innymi funkcjami sztucznej inteligencji w Windows 11 24H2 lub też nawet Windows 12.

Event wystartuje o godzinie 9:00 PDT, czyli o 18:00 czasu polskiego w czwartek, 21 marca. Najpewniej można go będzie oglądać online na YouTube i w innych serwisach. Wszystkie prezentacje i zapowiedzi jak zwykle będziemy na bieżąco relacjonować na CentrumXP. Bądźcie wtedy z nami!

Źródło: https://modernworkannounce.event.microsoft.com/