Microsoft zapowiada listopadowe święto Xboksa, X019

Microsoft zapowiada listopadowe święto Xboksa, X019

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 8/20/2019, 10:48 AM

Liczba odsłon: 1264

Prezentacja Xbox na Gamescom ograniczyła się tylko do gier. Niby nie ma na co narzekać, bo tytułów było naprawdę dużo, ale oczekiwaliśmy jednak czegoś odrobinę pikantniejszego. Najwyraźniej Microsoft postanowił pozostawić najbardziej smakowite kąski na swoją własną konferencję X019, która odbędzie się w dniach 14-16 listopada w Londynie. Doroczne święto Xboksa zapowiada się jak zwykle ciekawie.

Microsoft już teraz zaczął podgrzewać atmosferę i obiecuje o wiele więcej niż to, czego byliśmy świadkami na Gamescom. Na uczestników X019 czeka możliwość wypróbowania największych nowych tytułów na konsoli Xbox, które pojawią się na rynku jesienią tego roku. Odbędą się również panele z zespołami Xbox Game Studios, a także spotkania z deweloperami.

Czy to właśnie wtedy wystartują testy usługi xCloud? Na E3 2019 Phil Spencer zapowiedział ich rozpoczęcie w październiku, więc X019 może być idealną okazją do pierwszej, oficjalnej prezentacji usługi streamingu. Londyn jest w sumie rzut beretem, więc może warto rozważyć zakup biletu i wyjazd na długi weekend. Jeśli wolicie jednak zostać w domu, to transmisje z wydarzenia dostępne będą na platformie Mixer. Bilety na ten event trafią do sprzedaży 24 września. Koszt to 19 funtów za bilet na jedną sesję, więc tanio nie jest, ale dla prawdziwego fana Xboksa to przecież wyjątkowe święto.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia