Microsoft Rewards w końcu trafił do Polski!

Microsoft Rewards w końcu trafił do Polski!

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/3/2022, 4:36 PM

Liczba odsłon: 4000

W końcu się doczekaliśmy! Microsoft Rewards Program, nagradzający użytkowników za wykonywanie działań w Windows, Edge, Xbox i Microsoft Store, działa już w Polsce — a także w 37 innych krajach. Punkty można wymieniać na realne nagrody w Microsoft Store lub przeznaczyć je na cele charytatywne.

Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody, robiąc to, co robisz codziennie. To łatwe i nic nie kosztuje. Musisz tylko się zarejestrować, a program Microsoft Rewards zostanie dodany do Twojego konta Microsoft. Gdy się zarejestrujesz, zaloguj się na swoim koncie Microsoft, aby sprawdzić, ile masz punktów. Możesz też sprawdzić sumę punktów obok nazwy swojego konta w witrynie Bing.com.
— Microsoft

Istnieją różne sposoby zdobywania punktów:

  • Kupowanie aplikacji, gier, urządzeń i innych produktów w Microsoft Store.
  • Wyszukiwanie na stronie Bing.com w Microsoft Edge.
  • Granie w ulubione gry i korzystanie z aplikacji Rewards na Xboksie.
  • Wyszukiwanie w Bing z poziomu paska wyszukiwania w Windows.
  • Robienie quizów i wyzwań polecanych na tablicy Rewards.

Microsoft Rewards w Polsce

Microsoft Rewards jest już dostępny w 58 krajach, takich jak: Albania, Andora, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Irlandia, Islandia, Japonia, Kanada, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Meksyk, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie Microsoft Rewards.