Łatwy dostęp do zdjęć z iCloud w aplikacji Zdjęcia na Windows 11

Łatwy dostęp do zdjęć z iCloud w aplikacji Zdjęcia na Windows 11

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/9/2022, 9:00 PM

Liczba odsłon: 2927

Microsoft ogłosił dzisiaj dostępność nowej, ekscytującej funkcjonalności: iCloud Photos są teraz bezpośrednio zintegrowane z aplikacją Zdjęcia na Windows 11, której aktualizacja zaczęła być udostępniana poprzez Microsoft Store. Do końca tego miesiąca funkcjonalność powinna już pojawić się u wszystkich.

Dzięki tej aktualizacji organizowanie kolekcji zdjęć na Windows 11 powinno być łatwiejsze. Niezależnie od tego, skąd pochodzą nasze zdjęcia i filmy — z telefonu, aparatu czy magazynu w chmurze OneDrive lub iCloud Photos — wszystkie je zobaczymy razem w jednej, pięknej galerii. Integracja ta jest też ukłonem w stronę użytkowników iPhone'ów, którzy chcieliby przeglądać robione nimi zdjęcia na PC.

iCloud Photos w aplikacji Zdjęcia na Windows 11

Dzięki połączeniu aplikacji Zdjęcia z iCloud Photos łatwiej jest teraz uzyskać bezpośredni dostęp do tych zdjęć w dobrze zorganizowanym miejscu. To również kolejny krok w nieustannych staraniach, by uczynić doświadczenia na Windows 11 2022 Update (22H2) możliwie płynnymi.

Aby uzyskać dostęp do iCloud Photos w aplikacji Zdjęcia, potrzebne będzie pobranie nie tylko jej najnowszej aktualizacji, ale również aplikacji iCloud dla Windows — obie te rzeczy dostępne są w Microsoft Store.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia