HowLongToBeat zintegrowany z aplikacją Xbox na PC

HowLongToBeat zintegrowany z aplikacją Xbox na PC

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/16/2022, 7:53 PM

Liczba odsłon: 1003

Xbox nawiązał partnerstwo z HowLongToBeat, aby jego aplikacja zyskała unikalną funkcję, która ułatwia wybór następnej gry na PC. Od teraz gracze mogą sprawdzić szacowany czas ukończenia gry w różnych trybach dla większości tytułów w PC Game Pass. Informacje te są teraz dostępne od ręki na stronie ze szczegółami danej gry.

HowLongToBeat to napędzany przez społeczność serwis, który specjalizuje się w długościach gier. Jeśli więc macie ochotę przejść jakąś gierkę w dzień lub dwa albo wolicie dłuższą przygodę, to HowLongToBeat pomoże wam dokonać wyboru. Teraz jego funkcjonalność jest zintegrowana z aplikacją Xbox, więc nie trzeba sięgać daleko. Szacowane czasy ukończenia znajdują się bowiem na tej samej stronie aplikacji, z której rozpoczyna się pobieranie gry.

HowLongToBeat w Xbox

Jako że grać możemy w różnych stylach, informacje o czasie gry są podzielone na kilka kategorii:

  • Main Story: przejście głównej kampanii fabularnej wystarczające do ujrzenia napisów końcowych.
  • Main Story and Additional Quests/Medals/Unlockables: to, co powyżej, plus zadania poboczne etc.
  • Completionist (100%): odblokowanie wszystkich osiągnięć, zdobycie medali i wykonanie wszystkich misji.
  • Combined: połączony czas z uwzględnieniem wszystkich tych stylów.

Użytkownik może też kliknąć "Zobacz szczegóły", aby przesłać własne czasy, zarządzać biblioteką gier i pomagać innym graczom. Można też znaleźć dodatkowe wglądy, w tym recenzje społeczności, notatki z przechodzenia i rozłożenie danych na platformy i style gry. Na stronie https://howlongtobeat.com/xbox znajdziemy szczegóły o całej bibliotece Game Pass, w tym kategorie "Nowe", "Najwyżej oceniane", "Polowanie na osiągnięcia" i nie tylko.