GitHub Copilot Enterprise jest już ogólnodostępny

GitHub Copilot Enterprise jest już ogólnodostępny

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/27/2024, 8:00 PM

Liczba odsłon: 379

GitHub Copilot został wydany w 2021 roku jako narzędzie pomagające deweloperom uzupełniać kod. Pod koniec następnego roku stał się dostępny plan Copilot for Business, który ułatwia firmom zarządzanie licencjami oraz zapewnia kontrolę nad zasadami na poziomie organizacji i prywatność klasy korporacyjnej. Teraz czat AI stał się ogólnodostępny w jeszcze wyższym planie – Enterprise.

GitHub ogłosił dziś ogólną dostępność GitHub Copilot Enterprise, towarzysza, który umieszcza instytucjonalną wiedzę organizacji na wyciągnięcie ręki Twoich deweloperów. Według ogłoszenia zespoły mogą teraz zadawać pytania na temat publicznego i prywatnego kodu, szybko zapoznawać się z nowymi bazami kodu, budować większą spójność między zespołami inżynieryjnymi i mieć pewność, że każdy ma dostęp do tych samych standardów oraz pracy, która została wykonana wcześniej. Plan jest dostępny jako subskrypcja w cenie 39 dolarów miesięcznie na użytkownika.

GitHub Copilot Enterprise jest już ogólnodostępny

GitHub Copilot Enterprise wyróżniają 3 główne funkcjonalności:

  • Uzyskiwanie głębszego zrozumienia unikalnej bazy kodu Twojej organizacji. Copilot Enterprise usprawnia nawigację po kodzie, implementację funkcji, rozwiązywanie problemów i modernizację kodu.
  • Szybki dostęp do wiedzy i najlepszych praktyk organizacji. Usługa integruje czat bezpośrednio w GitHub.com, co pozwala deweloperom zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi w języku naturalnym odnośnie do bazy kodu, a także kieruje ich do odpowiedniej dokumentacji lub istniejących rozwiązań.
  • Szybsze przeglądanie pull requestów. Dzięki wygenerowanym podsumowaniom pull requestów deweloperzy mogą spędzać mniej czasu na tworzeniu wersji roboczych, a więcej na scalaniu.

O zapowiedzi GitHub Copilot Enterprise pisaliśmy również tutaj.

Źródło: https://github.blog/2024-02-27-github-copilot-enterprise-is-now-generally-available/

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia