Copilot w Microsoft Forms - tworzenie ankiet z pomocą AI

Copilot w Microsoft Forms - tworzenie ankiet z pomocą AI

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/1/2024, 5:30 PM

Liczba odsłon: 353

Copilot dla Microsoft 365 jest już (lub w niektórych przypadkach dopiero będzie) obecny w aplikacjach Word, Excel, PowerPoint, Teams, Outlook, Loop i nie tylko. Gigant oprogramowania zapowiedział wczoraj, że asystent AI trafi również w tym miesiącu do Microsoft Forms, gdzie będzie pomagał użytkownikom w tworzeniu typowej zawartości tego programu.

Używaj Copilota, aby uprościć proces tworzenia ankiet, kwestionariuszy i formularzy, oszczędzając czas i wysiłek. Udaj się na stronę forms.microsoft.com, wybierz Nowy i podaj Copilotowi temat, długość oraz jakikolwiek dodatkowy kontekst. Copilot dostarczy adekwatne pytania i sugestie, a następnie możesz dopracować wersję roboczą, dodając kolejne szczegóły, edytując tekst lub usuwając zawartość. Gdy już stworzysz solidny szkic z Copilotem, możesz następnie spersonalizować tło przy użyciu jednej z wielu opcji stylu Forms. Dzięki Copilotowi w Forms utworzysz dobrze opracowane formularze, które przyciągną uwagę Twoich odbiorców, prowadząc do lepszego wskaźnika odpowiedzi.
— Microsoft

Copilot w Forms będzie dostępny w marcu tego roku dla subskrybentów Microsoft 365 dla firm i Microsoft 365 dla edukacji z licencją Copilot dla Microsoft 365. Dowiedz się więcej z naszych artykułów:

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/copilot-for-microsoft-365/what-s-new-in-copilot-for-microsoft-365/ba-p/4062353

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia