Bing Podróże testowo już na Windows Phone

Bing Podróże testowo już na Windows Phone

Autor: Adam Myszkowski

Opublikowano: 1/27/2014, 8:58 PM

Liczba odsłon: 2585

Usługa Bing wzbogaca się o kolejną funkcjonalność dla Windows Phone 8. Wprowadzona na rynek została bowiem testowa wersja aplikacji Bing Podróże.

Obecna już w desktopowej wersji Windows 8 aplikacja Podróże jest świetnym kompendium wiedzy, przydatnym każdemu podróżnikowi. Oprócz kompleksowych przewodników po tysiącach lokacji z całego świata, program oferuje możliwość wyszukiwanie lotów i hoteli, zdjęcia i opinie o interesujących miejscach, a także kompleksowe informacje z pozostałych składowych pakietu Bing.

Bing Podróże

Aplikacja wykorzystuje bowiem m.in. dane pogodowe z usługi Pogoda a także opcje przelicznika walut dzięki usłudze Finanse. Nie będzie też problemu z nawigacją, gdyż usługa Mapy świetnie uzupełnią podawane informacje i umiejscowią je na planie miasta. Każde z miejsc jest bogato opisane dodatkowymi informacjami, jak na przykład okoliczne atrakcje i restauracje, wraz z dokładnymi danymi adresowymi a nawet możliwością rezerwacji miejsca (w przypadku niektórych hoteli, czy restauracji) wprost z poziomu smartfona.

Niektóre z elementów mogą zostać przypięte do ekranu startowego, cieszy również możliwość korzystania z przeglądanych wcześniej stron w trybie offline. Aplikacja jest całkowicie darmowa i na pewno warta uwagi. Jeśli wersja finalna będzie równie funkcjonalna, jak ta dla Windows 8, to z całego serca będziemy mogli ją polecić wszystkim posiadaczom smartfonów z Windows Phone. Na pewno zajmiemy się jej dogłębnym przetestowaniem.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia