Bezpłatny kurs kończący się certyfikatem

Bezpłatny kurs kończący się certyfikatem

Autor: Mateusz Miciński

Opublikowano: 1/27/2012, 6:25 PM

Liczba odsłon: 5997

Nikt już nie kwestionuje faktu, że wiedza zgromadzona w organizacji stanowi jej największą wartość. Często możemy przeczytać na różnych portalach na temat potężnych produktów z dziedziny business intelligence takich jak platforma Oracle BI, IBM Cognos czy też SAP Business Objects Business Intelligence. Niestety zwykle pierwsza konfrontacja z wyceną wdrożenia takiego produktu powoduje, że większość szefów firm zaczyna tracić wiarę w komputerowe tabelki i nie jest przekonana do wymiernej wartości właściwej analizy i kontroli kondycji przedsiębiorstwa tą metodą tym bardziej jeśli ma to pochłonąć dziesiątki lub nawet setki tysięcy złotych.

W takich przypadkach z pomocą często przychodzi Microsoft i jeden z niedocenianych produktów jakim jest SQL Server Reporting Services czyli usługa pozwalająca na budowanie analiz, raportów czy też kokpitów managerskich, ich dystrybucję kontrolę dostępu do danych czy też subskrypcje. Niniejszym proponujemy Państwu zapoznanie się z tym produktem podczas 13 zupełnie darmowych sesji online na portalu VirtualStudy.pl. Prelegenci będą prowadzący spotkania to grono uznanych w branży IT specjalistów, których wiedzy oraz doświadczenia nikt nie śmie poddać w wątpliwość a wiec czeka nas całkiem profesjonalne szkolenie z produktu należącego do grupy obowiązkowych w każdej firmie. Poniżej krótka informacja o samym kursie.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Reporting Services, ale boicie się zapytać. Trzynaście zderzeń o kontrolowanym przebiegu, bezpieczeństwo zapewnione, żadna tabelka ani wykresik nie ucieknie bokiem. Gwarantujemy pełne panowanie nad danymi i layoutem. Dzisiaj jeszcze z nami a jutro sam stwórz raporty zapierające dech w piersiach wszystkim niedowiarkom.

Wśród prelegentów: Beata Zalewa, Krzysztof Stachyra, Bratek Graczyk, Grzegorz Stolecki oraz Łukasz Grala.

Kurs zakończy się dyplomem uczestnictwa i bezpłatnym egzaminem po którego zdaniu można będzie otrzymać certyfikat.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia