Beta Forefront "Stirling" na dniach

Beta Forefront "Stirling" na dniach

Autor: Dawid Długosz

Opublikowano: 4/3/2008, 8:40 PM

Liczba odsłon: 3119

Microsoft w najbliższy wtorek, podczas konferencji RSA Conference, ma zamiar wydać betę programu Forefront "Stirling" - nowej wersji oprogramowania przeznaczonego do zabezpieczania złożonych infrastruktur sieciowych.

Do tej pory do projektu "Stirling" mieli dostęp tylko programiści Microsoftu. Nie wiadomo na tę chwilę, czy aplikacja zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym, czy tylko wybranym testerom. Główne zalety nowego rozwiązania, które skierowane będzie do firm chcących odpowiednio zabezpieczyć swoją infrastrukurę sieciową, to:

  • Kompleksowe bezpieczeństwo - oprogramowanie umożliwi wszechstronne zabezpiecznie środowiska sieciowego firmy, od serwerów, poprzez aplikacje sieciowe, na stacjach roboczych skończywszy. "Stirling" będzie starał się ochronić firmę przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci.
  • Uproszczone zarządzanie - prostota we wprowadzaniu zmian bezpośrednio w całej infrastrukturze lub w dowolnym jej elemencie poprzez wiele dostępnych opcji konfiguracyjnych.
  • Krytyczna widoczność - co oznacza nie mniej, nie więcej jak możliwość szybkiego reagowania na wykryte zagrożenia. Wszystkie opcje reakcji na wykryte niebezpieczeństwo w jednym, przyjrzystym panelu administracyjnym.

Zakończenie prac nad rozwojem oprogramowania i jego udostępnienie użytkownikom końcowym planowane jest na pierwszy kwartał 2009 roku.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia