Batman: The Telltale Series i LEGO Star Wars II za darmo w Xbox Games with Gold

Batman: The Telltale Series i LEGO Star Wars II za darmo w Xbox Games with Gold

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 1/15/2020, 5:04 PM

Liczba odsłon: 1734

Zbliżamy się do drugiej połowy stycznia. Od jutra posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bezpłatnie pobrać i grać w dwa kolejne tytuły w ramach serii Games With Gold. Prócz nich na graczy wciąż czeka jedna gra dostępna przez cały miesiąc. O jakie tytuły chodzi i jaki jest czas obowiązywania promocji? O tym poniżej.

Styx: Shards of Darkness

Games With Gold

Styx powraca w nowej skradance przygodowej! Otrzymujesz ważną misję, podczas której odkryjesz nowe, przepastne terytoria jako Styx. Działaj w pojedynkę lub ze znajomym. Zabijaj albo omijaj wrogów – ludzi, elfy i krasnoludy – i rozpraw się z budzącymi grozę potworami. Poznaj śmiercionośne zdolności i oręż goblina-zabójcy.

Gra dostępna jest za darmo od 1 do 31 stycznia.

Batman: The Telltale Series

Games With Gold

Wejdź w sfragmentowaną psychikę Bruce’a Wayne'a i odkryj daleko idące oraz mocne konsekwencje twoich wyborów jako Dark Knight. W tej zaciętej i pełnej przemocy nowej historii od nagradzanych twórców The Walking Dead – A Telltale Games Series, twoje odkrycia zrujnują świat Bruce’a Wayne'a oraz delikatną stabilność skorumpowanego Gotham City. Twoje czyny i wybory zadecydują o losie Batmana.

Gra dostępna jest za darmo od 16 stycznia do 15 lutego.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Games With Gold

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy to kontynuacja Lego Star Wars: The Video Game z 2005 roku. Jej akcja toczy się w czasach oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Uniwersum przedstawione jest w sposób humorystyczny, a wszystkie elementy wykonane są z klocków LEGO. Wśród grywalnych postaci znajdują się m.in. Han Solo, Luke Skywalker, Ben Kenobi, Chewbacca, Boba Fett, Księżniczka Leia, C-3PO, R2-D2, Darth Vader i Imperator Palpatine. Gracz ma również możliwość wchodzenia do pojazdów i poruszania się nimi po mapie.

Gra dostępna jest za darmo od 16 stycznia do 31 stycznia.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia