Aplikacja Spotify pojawi się również na konsoli Xbox One

Aplikacja Spotify pojawi się również na konsoli Xbox One

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 8/4/2017, 3:22 PM

Liczba odsłon: 1833

Jednym z najpopularniejszych sposobów na słuchanie muzyki w erze cyfrowej rewolucji stał się serwis Spotify. Mimo iż jest on już szalenie popularny, nadal próbuje ściągnąć do siebie nowych użytkowników co zaobserwować mogliśmy miesiąc temu, wraz z jego oficjalną premierą w Sklepie Windows. To jednak nie wszystko, bowiem wiele wskazuje na to, że niebawem pojawi się on również na konsolach Xbox One w formie aplikacji.

O nadchodzącej premierze zrobiło się głośno już wczoraj, kiedy to na Reddicie pojawiło się intrygujące zdjęcie, czy też raczej zrzut ekranu. Widać na nim wyraźnie , że Major Nelson (Larry Hryb) testował na konsoli aplikację o nazwie Spotify Music. Zapoczątkowało to poszukiwania źródeł, które potwierdziłyby dosyć niepewną informacje. Jak okazało się dzisiaj, na oficjalnej stronie Microsoft ExpertZone można było znaleźć datowany na 23 czerwca materiał promocyjny, dotyczący aplikacji Spotify na Xbox One oraz PC. Szybko została ona zamknięta, jednakże kilku osobom udało się wykonać wcześniej zrzut ekranu. Co ciekawe, na Twitterowym koncie Microsoft ExpertZone nadal znaleźć można tweeta, zawierającego odnośnik do wspomnianej strony.

Wszystko wskazuje na to, że aplikacja Spotify przeznaczona na Xbox One miała mieć premierę jednocześnie ze swoim desktopowym odpowiednikiem, jednak coś poszło nie tak. Nie zmienia to faktu, że z dużą dozą prawdopodobieństwa ukaże się ona już niebawem, zainteresowanym pozostaje więc jedynie trzymać rękę na pulsie.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia