Aplikacja Pogoda dopasowuje się do Windows 11. Nowa funkcja w menu Start

Aplikacja Pogoda dopasowuje się do Windows 11. Nowa funkcja w menu Start

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 1/3/2022, 3:57 PM

Liczba odsłon: 4716

Mimo że od wydania Windows 11 minęło już kilka miesięcy, jeszcze nie wszystkie preinstalowane aplikacje w pełni dostosowały się do stylu wizualnego nowego systemu. Aktualizacje ciągle napływają, a ostatnią z nich otrzymała Pogoda (MSN Weather). Odświeżony wygląd interfejsu mogą już testować Insiderzy.

MSN Pogoda otrzymała aktualizację do wersji 4.53.33420.0 — do pobrania przez Windows Insiderów z Microsoft Store. Według oficjalnej listy zmian do aplikacji trafiły:

  • Nowy design: aplikacja Pogoda została odświeżona wizualnie i wykorzystuje teraz nowy styl graficzny dopasowany do interfejsu Windows 11. Przyciski zyskały zaokrąglone krawędzie, fonty stały się większe i pogrubione, a przyciski kontrolek na stronie ustawień zostały uaktualnione.
  • Lokalizacje w menu Start: gdy przypniemy dodatkowe lokalizacje w menu Start, korespondujące nazwy miast będą wyświetlane, aby ułatwić identyfikację, który link do aplikacji Pogoda odnosi się do którego miasta.
  • Różnego typu poprawki i ulepszenia.

Ulepszenia są na razie dostępne jedynie w kompilacjach Windows 11 w Dev Channel. Aplikację MSN Pogoda można aktualizować bezpośrednio w Microsoft Store.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia