Aplikacja Lumia Kinograf wyszła z fazy beta

Aplikacja Lumia Kinograf wyszła z fazy beta

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 1/15/2015, 12:54 PM

Liczba odsłon: 3283

Lumia Kinograf to dość nietypowe, bo łączące fotografię z filmem narzędzie, za pomocą którego możemy stworzyć własne 'kinografy', czyli niejako ożywione (w wybranych przez użytkownika obszarach!) zdjęcia. Aplikacja wyszła z fazy testowej i już możemy pobrać jej pełną wersję.

Publiczna beta aplikacji Kinograf zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, oferując użytkownikom nowe sposoby tworzenia wyjątkowych animacji. Sama apikacja jest jednak starsza i pamięta jeszcze czasy brandingu 'Nokia'. "Zrób zdjęcie, sfotografuj krajobraz albo portret, a pomocne wskazówki na ekranie ułatwią Ci wybranie animowanego obszaru zdjęcia, z którego stworzysz własny kinograf. Efekt końcowy jest zniewalający. Korzystaj z kinografów HD w rozdzielczości 720p, wzbogaconych o płynne przejścia oraz funkcję podbicia kolorów, dzięki której barwy naprawdę się wyróżniają" - informuje wydawca aplikacji, Microsoft Mobile.

"Wielkie dzięki za Wasze zaangażowanie w testy! Nowa, uproszczona metoda udostępniania kinografów wydaje się działać świetnie u większości użytkowników. Poza tym słyszeliśmy, że wielu z was chciałoby zobaczyć funkcjonalności aplikacji zintegrowane z główną aplikacją aparatu. Jest to idea, którą rozważymy w przyszłości" - czytamy na blogu MSDN. Wersja beta Kinografu nie będzie już więc dalej aktualizowana i wkrótce zniknie ze Sklepu Windows Phone. Funkcje, które przez ostatnie miesiące testowali użytkownicy, zostały już zaimplementowane w pełnej wersji (4.6.0.12) aplikacji.

Jeśli korzystaliśmy ostatnio z 'Kinografu beta', Microsoft zaleca ponowną przesiadkę na wersję stabilną. Aktualną wersję aplikacji Lumia Kinograf pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia