Aktualizacja aplikacji od Symanteca dla Windows 8

Aktualizacja aplikacji od Symanteca dla Windows 8

Autor: Adam Myszkowski

Opublikowano: 9/14/2012, 11:20 AM

Liczba odsłon: 2705

Symantec wprowadza do swojej oferty nowe wersje aplikacji dbających o bezpieczeństwo naszych komputerów. Oprogramowanie to powstało z myślą o użytkownikach systemu Windows 8 i w porównaniu z Windows Defender gwarantować ma większą szybkość i bezpieczeństwo.

Aktualizacji doczekają się Norton 360, Internet Security oraz AntiVirus. Zachowają one pełną zgodność z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Według producenta wewnętrzne testy wykazały, że z zainstalowanymi aplikacjami marki Norton, system Windows 8 jest o 50% szybszy i o 20% bezpieczniejszy niż gdy zostawimy go pod opieką samego Windows Defendera. Większe bezpieczeństwo zagwarantować ma pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, wsparcie dla sieci społecznościowych, ochrona przed wyłudzeniami typu scam a nawet ochronę podczas pracy w chmurze danych.

„Klienci przenieśli już niemal wszystkie aspekty swojego życia do sieci, często narażając bezpieczeństwo swoich danych osobowych” – to słowa Janice Chaffin, prezes grupy odpowiedzialnej za dział produktów dla klientów indywidualnych w firmie Symantec. „Najnowsze rozwiązania Norton uwzględniają te i inne problemy, zapewniając większe bezpieczeństwo sieci społecznościowych i ochronę przed scamem użytkownikom korzystającym z różnych urządzeń i technologii Wi-Fi”.

Norton 360 ma kosztować 249zł za roczną licencję na trzy stanowiska, Internet Security 179,99 zł za rok dla jednego stanowiska, oraz AntiVirus za 129,99 zł za pojedynczą licencję na rok.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia