500 milionów pobrań Excela, OneDrive i PowerPointa

500 milionów pobrań Excela, OneDrive i PowerPointa

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 8/27/2018, 1:49 PM

Liczba odsłon: 685

Pod koniec maja informowaliśmy, że edytor tekstu Word osiągnął liczbę 500 milionów pobrań na Androidzie. Dzisiaj pojawiły się informacje, mówiące, że liczbę ponad 500 milionów instalacji na Androidzie osiągnęły również aplikacje Excel, PowerPoint i OneDrive.

Programy pakietu Office dla systemu Android zostały wydane w 2015 roku. Od tego czasu przeszły kilkadziesiąt aktualizacji, zostały wyposażone w wiele nowych funkcji i usprawnień oraz otrzymały poprawki bezpieczeństwa. Większe pakiety aktualizacji wydawane są w cyklu miesięcznym, a mniejsze poprawki i usprawnienia od razu, gdy zostaną wydane.

Excel w Google Play

Obok aplikacji biurowych Google, które najczęściej są domyślnie instalowane na urządzeniach z Androidem, programy Microsoftu są najpopularniejszymi w swojej kategorii. Trend zauważają również producenci urządzeń, którzy coraz chętniej domyślnie implementują pakiet Office w swoich nakładkach. Natomiast OneDrive, obok Dysku Google, jest najczęściej pobieraną aplikacją usługi przechowywania danych w chmurze.

PowerPoint w Google Play

OneDrive w Google Play

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia