10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Xbox

10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Xbox

Autor: Krzysztof Kapustka

Opublikowano: 7/25/2015, 9:49 AM

Liczba odsłon: 2782

W miarę odliczania ostatnich dni pozostałych do premiery Windows 10, Microsoft reklamuje zalety swojego nowego systemu w ramach cyklu 10 krótkich spotów reklamowych. Niedawno ukazała się kolejna część tej serii, poświęcona w całości konsoli Xbox oraz możliwościom jej integracji z pozostałymi urządzeniami Windows 10.

Na niespełna sześć dni przed premierą nowego systemu Microsoft opublikował na swoim oficjalnym kanale YouTube czwarty z kolei filmik z serii 10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10. Materiał ten prezentujemy Wam poniżej:

Jak widać tym razem Microsoft zachwala swój system pod względem możliwości strumieniowania gier z konsoli Xbox One na stacjonarny komputer PC lub tablet, reklamując jednocześnie wbudowane w Windows 10 narzędzia do nagrywania przebiegu gry. Głównym motorem napędowym jest tu jednak zestaw bibliotek programistycznych DirectX 12, na którym bazować ma większość nadchodzących tytułów.

Powyższy materiał jest piątym już opublikowanym przez Microsoft filmem z tej serii. Poza nim korporacja opublikowała również filmiki reklamujące interfejs użytkownika, przeglądarkę Edge, asystentkę Cortanę oraz wielozadaniowość w nowym Windows 10.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia