10 najważniejszych zalet Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

10 najważniejszych zalet Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

Autor: Microsoft

Opublikowano: 1/1/2005, 12:00 AM

Liczba odsłon: 7247

Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager dostępna w ramach pakietów Microsoft Office Small Business Edition 2003 i Microsoft Office Professional Edition 2003 została opracowana jako rozwiązanie ułatwiające zarządzanie informacjami o kontrahentach i szansach sprzedaży, a także śledzenie i udostępnianie tych informacji w jednym miejscu. Zapewnienie szerokiego dostępu do wszystkich danych komunikacji prowadzonej z kontrahentami i informacji kontaktowych pozwala firmom na łatwiejsze i spójniejsze śledzenie kontrahentów i szans sprzedaży. Oto 10 najważniejszych możliwości, które oferuje małym firmom Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager:

Umożliwienie pracownikom podejmowania trafnych decyzji we właściwym czasie. 
 

Śledzenie wszystkich informacji o kontrahentach w jednym miejscu - w programie Outlook 2003.
Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager rozszerza możliwości programu Outlook 2003 o nowe funkcje, oferując małym firmom możliwość zarządzania informacjami o kontrahentach i śledzenia kluczowych informacji o szansach sprzedaży, klientach i poszczególnych kontaktach biznesowych w jednym miejscu.1
 

Łatwiejsza ochrona informacji firmowych 
  Finalizowanie większej liczby transakcji sprzedaży dzięki efektywnemu zarządzaniu szansami sprzedaży.
Zarządzanie potencjalnymi klientami podczas całego cyklu sprzedaży pozwala dostrzec i w pełni wykorzystać każdą szansę sprzedaży. Dzięki śledzeniu ważnych informacji, takich jak potencjalny przychód, prawdopodobieństwo zamknięcia i oczekiwana data zamknięcia, można tworzyć wiarygodne prognozy sprzedaży.
 
Umożliwienie pracownikom zarządzania coraz większą ilością informacji firmowych oraz posługiwania się nimi.   Śledzenie wyników firmy i przeglądanie szczegółowych danych biznesowych przy użyciu raportów informacyjnych.
Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager zawiera raporty, które ułatwiają dokładne prognozowanie sprzedaży i przydzielanie priorytetów poszczególnym zadaniom. Wstępnie sformatowane raporty umożliwiają śledzenie stanu operacji sprzedaży, pomagają określać priorytety zadań sprzedaży i umożliwiają przeglądanie danych faktycznej i planowanej sprzedaży. Za pomocą funkcji szybkiego sortowania i filtrowania informacji można wyświetlać dane ważne dla prowadzonych działań związanych ze sprzedażą, a następnie eksportować wyniki do programu Microsoft Office Excel 2003 lub Microsoft Office Word 2003 w celu dalszej analizy lub formatowania.
 
Zwiększenie ilości gromadzonych i używanych informacji firmowych. 
  Nowość! Udostępnianie informacji o kontrahentach współpracownikom.
Teraz można udostępniać bazę danych Aktualizacji programu Microsoft Office Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager - kontakty biznesowe, dane klientów i szanse sprzedaży - wyznaczonym użytkownikom w firmowej sieci komputerowej, umożliwiając im przeglądanie danych komunikacji prowadzonej przez firmę z poszczególnymi kontrahentami.2
 
Ułatwianie grupom firm pełnego wykorzystania zalet aplikacji o profilu biznesowym.   Nowość! Synchronizowanie danych kontaktów biznesowych z urządzeniem Pocket PC.
Pobierz aplikację Kontakty biznesowe dla Pocket PC, za pomocą której kontakty biznesowe w Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager możesz zsynchronizować z urządzeniem Pocket PC z systemem Windows Mobile, aby zabrać je ze sobą i nawet poza biurem lub w podróży mieć pod ręką dane kontaktów biznesowych i skojarzonej z nimi historii komunikacji. Po ponownym umieszczeniu urządzenia Pocket PC w podstawce dokowania kontakty biznesowe zostaną automatycznie zsynchronizowane z komputerem stacjonarnym.3
 
Poprawa wydajności i dostępu użytkowników do poczty e-mail.   Budowanie relacji z kontrahentami za pomocą spersonalizowanych kampanii marketingowych przeprowadzanych przy użyciu poczty e-mail.
W większości małych firm kampanie marketingowe przy użyciu poczty e-mail (za zgodą adresatów) są najbardziej opłacalną metodą zdobywania nowych klientów i współpracy z już pozyskanymi klientami. Kontakty biznesowe można wyeksportować do programu Microsoft List Builder4 w celu wybrania jednego spośród wielu różnych szablonów. Można także zaprojektować własny szablon za pomocą programu Microsoft Office Publisher 2003 w celu szybkiego i łatwego tworzenia profesjonalnych biuletynów przeznaczonych dla różnych segmentów klientów i zawierających spersonalizowane wiadomości. Za pomocą raportów można śledzić wyniki kampanii marketingowych prowadzonych przy użyciu poczty elektronicznej, sprawdzając, ile osób otworzyło wiadomości e-mail i które łącza zostały kliknięte.
 
Wydajne funkcje pracy zespołowej - wewnętrznie i z partnerami.   Sprawna współpraca z programami pakietu Microsoft Office System.
Możliwe jest łączenie plików pakietu Microsoft Office z kontaktami i szansami sprzedaży, importowanie cenników z arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i tworzenie spersonalizowanych materiałów marketingowych za pomocą programu Publisher 2003. Dowiedz się więcej o programie Publisher 2003.
 
Tworzenie dostosowanych rozwiązań. 
  Lepsze wykorzystanie istniejących informacji kontaktowych.
Wszystkie potrzebne informacje uzyskujesz szybciej, dzięki czemu możesz więcej czasu poświęcić kontrahentom. Funkcje importu pozwalają łatwo importować informacje o kontaktach z programów Microsoft Office Access 2003, Excel 2003, Word 2003, ACT! i innych źródeł. Możesz wydrukować kalendarz i listy kontaktów, dopasowując rozmiar wydruku do używanych formatów papieru.
 
Lepsze zabezpieczenia i ochrona prywatności. 
  Nowość! Uzyskiwanie dostępu do informacji finansowych i informacji o sprzedaży.
Jeśli Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager jest używana z programem Microsoft Office Small Business Accounting 2006, można wyświetlać szczegóły przeszłych i bieżących ofert, zamówień sprzedaży, faktur, historycznych danych finansowych i salda pozostałe do realizacji.5. Można łatwo przetwarzać oferty i faktury, a następnie przenosić je bezpośrednio do programu Small Business Accounting 2006 wraz z czasem fakturowanym, śledzonym w kalendarzu programu Outlook.
 
Uproszczenie uaktualniania, administrowania i uzyskiwania pomocy technicznej.   Nastawienie na rozwój firmy.
Gdy na pewnym etapie rozwoju firmy zaczną być potrzebne bardziej zaawansowane funkcje zarządzania kontrahentami, można uaktualnić produkt do programu Microsoft CRM. Microsoft CRM jest profesjonalnym rozwiązaniem służącym do zarządzania relacjami z kontrahentami, umożliwiającym wielu użytkownikom wyświetlanie, aktualizowanie i udostępnianie pełnych informacji o kontrahentach w obrębie zespołów i działów.
 

1 Licencjonowani użytkownicy pakietów Office Small Business Edition 2003 i Office Professional Edition 2003 mogą pobrać Aktualizację programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager bezpłatnie lub zamówić dysk CD (obowiązują amerykańskie opłaty za wysyłkę i obsługę). Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager w witrynie firmy Microsoft.
2 Aktualizacja programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager została zaprojektowana w celu współpracy z technologiami najczęściej używanymi przez małe firmy, takimi jak sieć bez serwera (sieć równorzędna) oraz najpopularniejsze protokoły poczty e-mail: POP3 (Post Office Protocol), IMAP (Internet Message Access Protocol) i HTML (Hypertext Markup Language). Aby możliwe było używanie funkcji udostępniania, na hoście musi być uruchomiony system Microsoft Windows 2000 z dodatkiem Service Pack 3 (SP3) lub Microsoft Windows XP Professional Edition.
3 Funkcja synchronizacji z urządzeniami Pocket PC z systemem Windows Mobile jest dostępna w formie bezpłatnego pliku do pobrania dla Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager na stronie składników do pobrania w witrynie Office Online.
4 Program Microsoft List Builder jest odpłatną, dostępną oddzielnie usługą.
5 Program Small Business Accounting 2006 jest dostępny oddzielnie i tylko w Stanach Zjednoczonych (do nabycia od jesieni 2005 r.).

Artykuły

Wydarzenia