Sprawdź nasze szkolenie: Pierwsze kroki z aplikacjami Microsoft 365 Personal/Family

Sprawdź nasze szkolenie: Pierwsze kroki z aplikacjami Microsoft 365 Personal/Family

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/16/2024, 12:00 PM

Liczba odsłon: 780

Microsoft 365, wcześniej znany jako Office 365, to pakiet oparty na subskrypcji, który zapewnia zawsze najbardziej aktualne wersje aplikacji i usług znanych z pakietu Microsoft Office czy też Office 365, jednak dalece wykraczający poza jego skromne już możliwości. Jak właściwie zacząć z niego korzystać, będąc użytkownikiem domowym? Jak nauczyć się obsługi aplikacji Microsoft 365? Wszystkiego tego dowiesz się z naszego szkolenia!

Pakiet Microsoft 365 Personal lub Family z powodzeniem zastępuje model wspieranych przez kilka lat i nieaktualizowanych pod względem funkcji pakietów Microsoft Office, takich jak na przykład Office 2021. Co istotne, aby korzystać z usługi Microsoft 365, nie trzeba być firmą, instytucją edukacyjną ani organizacją non-profit. Pakiet jest dostępny także w wersji osobistej dla użytkowników domowych - pojedynczej osoby (subskrypcja Microsoft 365 Personal z 1 stanowiskiem), jak i całej rodziny (subskrypcja Microsoft 365 Family jako najlepsze rozwiązanie dla 2-6 osób). W ramach subskrypcji Microsoft 365 otrzymasz zawsze najnowsze wersje aplikacji Office i dodatkowe usługi, takie jak chmura Onedrive w Microsoft 365, w której możesz przechowywać wszystkie dokumenty i inne osobiste pliki. Co konkretnie znajduje się w tym pakiecie i od czego właściwie zacząć? Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym szkoleniu Pierwsze kroki z aplikacjami Microsoft 365 Personal/Family. Dowiesz się z niego:

  1. Czym jest Microsoft 365?
  2. Jak zalogować się do usługi oraz jak pobrać i zainstalować aplikacje?
  3. Metody efektywnej pracy z tekstem w Microsoft Word.
  4. Jak rozpocząć pracę z arkuszami kalkulacyjnymi w Microsoft Excel?
  5. Jak przygotować efektowną prezentację za pomocą Microsoft PowerPoint?
  6. Obsługa poczty e-mail i kalendarza w ramach aplikacji Microsoft Outlook.
  7. Twój cyfrowy notatnik w aplikacji Microsoft OneNote.

Sprawdź nasze szkolenie: Pierwsze kroki z aplikacjami Microsoft 365 Personal/Family

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z Microsoft 365 Personal pl, to trafiłe/aś dobrze! Uruchamiając nasze szkolenie, poznasz opis produkt Microsoft 365, sposób jego instalacji, logowania i pobierania aplikacji na urządzenie, a także efektywne sposoby pracy z programami Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. Warto przy tym pamiętać, że pakiet Microsoft 365 Personal jest w zasadzie tym samym, co dawniej Office 365 Personal. Nazwa ta nie jest jednak od kilku lat używana. Podobnie rzecz się ma z Microsoft 365 Family (dawniej jako Office 365 dla Użytkowników Domowych). Wystarczy pamiętać, że pierwsza bądź druga edycja pakietu office 365 nie występuje już pod tą nazwą, jako że większość tych usług przeszła właśnie do Microsoft 365.

Chcesz dowiedzieć się więcej, ale zacząć od podstaw? A może chcesz pomóc bliskiej lub znajomej osobie w obsłudze aplikacji Microsoft 365? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj:

Szkolenie: Pierwsze kroki z aplikacjami
Microsoft 365 Personal/Family

Źródło: opracowanie własne

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia