Zobacz film z unboxingu nowego kontrolera Xbox Series X/S

Zobacz film z unboxingu nowego kontrolera Xbox Series X/S

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:20
11.08.2020
1352 wyświetlenia
W ostatnich dniach do sieci trafiły kolejne zdjęcia nowego kontrolera Xbox Series X/S wraz z jego opakowaniem i fragmentem instrukcji. Mogliśmy obejrzeć go w bezpośrednim zestawieniu z kontrolerem Xbox One, by je porównać. Teraz na YouTube opublikowano nowy film — tym razem z procesu unboxingu. Oprócz tego nowy kontroler porównano z kontrolerem Xbox Elite oraz analogicznymi akcesoriami dla innych platform.

Film ten przedstawia nieco szerszą perspektywę. Po raz pierwszy możemy zobaczyć nowy kontroler z różnych stron, a także zajrzeć do pudełka, by zobaczyć instrukcję i pozostałe papiery, w tym broszurę z kodem aktywującym Xbox Game Pass Ultimate. Wygląda na to, że użytkownicy otrzymają za darmo 14-dniowy dostęp do usługi oferującej bibliotekę ponad 100 gier na PC i Xbox, a także ich streaming na urządzenia mobilne z Androidem. Również sam kontroler ma oficjalne wsparcie dla Androida.

Na wideo zobaczymy też więcej szczegółów instrukcji, proces wkładania baterii (dołączonych w zestawie), działanie drążków i wreszcie porównanie z innymi kontrolerami: Xbox Elite i Nintendo Switch Pro.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://youtu.be/uWpWSE_AdRs

Polecamy również w kategorii Xbox Series X