Xbox One X szybki niczym Sokół Millenium

Xbox One X szybki niczym Sokół Millenium

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:17
13.09.2018
1348 wyświetleń

Jeśli przypadkiem mieszkacie w Stanach lub Kanadzie (z wyjątkiem Quebecu), jesteście fanami Gwiezdnych Wojen, a w szczególności ostatniego filmu o Hanie Solo i chcielibyście mieć Xboksa One X, to Microsoft przygotował dla Was coś bardzo ciekawego. Oczywiście pierwsze dwa warunki będą ciężkie do spełnienia, lecz cała reszta jest bardzo ciekawa. Microsoft przygotował konkurs, w którym rozdaje Xboxa One X w bardzo specjalnej wersji.

Xbox One X Solo

Wersja ta posiada obudowę z grafiką nawiązującą do filmu Solo, a na niej widnieje legendarny Sokół Millenium, który obecny jest również na kontrolerze. Do zestawu Microsoft dorzuca jeszcze kopię filmu Solo: A Star Wars Story w 4K Blue-ray. Film dostaniemy razem z kodem, który można wykorzystać w usłudze Movies Anywhere i pobrać film wprost z Microsoft Store. Oczywiście pod warunkiem, że mieszkamy w Stanach. Bo w Polsce ta usługa nie funkcjonuje.

Sama konsola to niebywały rarytas dla miłośników kolekcjonerskich wersji konsoli. Na pewno zainteresowani nią będą również fani Gwiezdnych Wojen, a już na pewno ci, którzy uwielbiają Hana Solo i jego ikoniczny statek. Niestety jak to zwykle bywa z tego typu konkursami, w Polsce możemy się jedynie obejść smakiem. Konsole w tym "malowaniu" może i będzie można kupić, choć jeśli już będą dostępne, to będzie to wyjątkowo limitowana ilość. Microsoft traktuje Europę jako rynek drugiej kategorii, a Polska jest dodatkowo chyba na samym końcu tej listy.

Xbox One X Solo

Nie jest to zaskakujące, bo Microsoft, jako amerykańska korporacja, najwięcej swobody ma właśnie na rodzimym rynku. Organizowanie tego typu konkursu w Polsce, wiązałoby się ze sporymi kosztami, przy znikomej korzyści. Brak Filmów i Książek w Microsoft Store omawialiśmy już podczas ostatniego Live na Facebooku. Brak też bardzo popularnego w stanach programu Microsoft Rewards, nad czym najbardziej ubolewamy. Program ten pozwala na zbieranie punktów, w zamian za na przykład wyszukiwania w Bing. Punkty te możemy wymieniać choćby na abonament Xbox Live. Być może w przyszłości Microsoft otworzy się pod tym względem również na nasz kraj.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-is-giving-away-official-solo-a-star-wars-story-xbox-one-x-consoles

Polecamy również w kategorii Xbox One X