Xbox One S All-Digital Edition: polska cena nie powala

Xbox One S All-Digital Edition: polska cena nie powala

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:02
08.05.2019
2233 wyświetlenia

"Tani Xbox" bez napędu okazuje się nie taki znowu tani. Już w zeszłym miesiącu na informacje o cenie nowego Xbox One S All Digital trudno było zareagować inaczej niż rozczarowaniem. Konsola weszła do sprzedaży w USA, a polską cenę ujawnił jeden z rodzimych sprzedawców - RTV Euro AGD. Specjalnie tanio nie będzie, a dodatkowo polską premierę czeka spory poślizg.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami cena beznapędowej konsoli na rynek amerykański wynosi 249 dolarów. Zestaw można już skompletować i zamówić w tamtejszym Microsoft Store. Co zaś tyczy się Polski, ofertę przedstawił RTV Euro AGD. Xbox One S 1TB All-Digital Edition z pakietem gier Minecraft + Sea Of Thieves + Forza Horizon 3 w formie kodów cyfrowych do pobrania, kontrolerem bezprzewodowym i miesięczną subskrypcją Xbox Live Gold wyceniono na 999 zł. Jak wiemy, od zwykłego Xboksa nowa wersja różni się jedynie brakiem napędu i to dosłownie. Microsoft w żaden sposób nie przeprojektował urządzenia i sprzedaje je wraz z pozostałościami po napędzie, jedynie pobieżnie zamaskowanymi, do czego zresztą nawiązuje wideo poniżej. Stąd też nad "beznapędowcem" rozwodzić się specjalnie nie ma sensu. Przytoczmy za to krótki opis sprzedawcy:

Wkrocz w cyfrową rzeczywistość, grając bez płyt
Twoje gry, zapisy i kopie zapasowe są bezpieczne w chmurze. Twoja zawartość podróżuje z Tobą wszędzie, dzięki czemu możesz grać w swoje gry na każdej konsoli Xbox One. Wstępnie instaluj nowe gry cyfrowe, aby zacząć grać już w dniu ich premiery. Urządzenie nie odtwarza dysków fizycznych.

O ile ogólna dostępność konsoli w USA zaczęła się wczoraj, o tyle polską premierę zapowiedziano na czerwiec 2019. Nie żebyśmy się tym poślizgiem jakoś przejmowali...


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-1tb-digital-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3.bhtml

Polecamy również w kategorii Xbox One