Wyciekło pierwsze zdjęcie białego kontrolera Xbox Series X

Wyciekło pierwsze zdjęcie białego kontrolera Xbox Series X

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:40
27.07.2020
1492 wyświetlenia

Pomijając różnego typu edycje specjalne, linia urządzeń Xbox od zawsze występuje w dwóch podstawowych kolorach: czarnym i białym. W przypadku nadchodzącej konsoli Xbox Series X praktycznie wszystkie materiały marketingowe przedstawiały ją w ciemnym wydaniu. To samo dotyczy nowego kontrolera. Nie znaczy to jednak od razu, że nie będzie nowego, białego Xboksa.

Spodziewamy się, że Xbox Series X będzie kontynuował tradycję poprzedników i również pojawi się w białej odsłonie, a także w edycjach specjalnych. Jak wiadomo, w generacji Xbox One nie będą już wydawane żadne edycje limitowane (ostatnia z nich towarzyszy grze Cyberpunk 2077), dlatego ów trend raczej naturalnie przeniesie się na następną generację. Wróćmy jednak do sedna, czyli podstawowych barw konsoli i jej kontrolera. Do sieci trafiło pierwsze jego zdjęcie, opublikowane przez użytkownika Wolfy_Wizard na oficjalnym subreddicie Xbox One.

Xbox Series X - kontroler

Jak autor pozyskał taką wersję kontrolera — tego nie wiemy. Co ciekawe, zdjęcie zostało już usunięte z Reddita. Przy okazji pod oryginalnym postem toczy się dyskusja o możliwych wersjach kolorystycznych. Wysunęło się m.in. przypuszczenie, że Xbox Series będzie kontynuował trend z Xbox One w takiej postaci, że Xbox Series X będzie dostępny w czarnej wersji, a Xbox Series S — w białej, podobnie jak Xbox One X i Xbox One S. Nie ma to jednak wpływu na nowy kontroler, który (podobnie jak starszej generacji) będzie zgodny ze wszystkimi konsolami Xbox Series.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.reddit.com/r/xbox/comments/hy46r9/whine_xsx_controller/

Polecamy również w kategorii Xbox Series X