"Wszystkie tryby prowadzą do Trybu Bestii", czyli gwiazda NFL w reklamie Surface Duo

"Wszystkie tryby prowadzą do Trybu Bestii", czyli gwiazda NFL w reklamie Surface Duo

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:31
27.10.2020
1732 wyświetlenia

Od premiery Surface Duo minęło już ponad półtora miesiąca, ale dwuekranowy smartfon jeszcze przez długi czas będzie pozostawał nowością. Wprowadzone przez niego tryby i funkcje nie były wcześniej spotykane w tej kategorii urządzeń, dlatego gdy już zostały opracowane i dopieszczone, Microsoft zabrał się za ich prezentację światu.

Na nowym, ledwie półminutowym wideo zobaczymy szybki przegląd innowacyjnych trybów Surface Duo. Ciekawostką jest użycie przez Microsoft sloganu "Wszystkie tryby prowadzą do Trybu Bestii". Jest to ukłon w stronę fanów futbolu amerykańskiego, którego gwiazda, Marshawn Lynch, wystąpiła właśnie w tej reklamie. Lynch (nie mylić z Davidem) znany jest też pod ksywką "Beast Mode", zatem całość nabiera sensu.

Jeżeli śledziliście uważnie historię rozwoju Surface Duo i oglądaliście poprzednie wideo/poradniki, zapewne tutaj Microsoft niczym Was nie zaskoczy. Na reklamie widzimy szybki pokaz trybu komponowania, gdzie cały dolny ekran zamienia się w klawiaturę, oraz tryb książki, w którym ekrany ułożone są obok siebie, znajdują się na nich dwie różne aplikacje, a między nimi możliwa jest interakcja w postaci gestu przeciągnij-i-upuść.

Udział znanego sportowca to zawsze dobry sposób, by coś zareklamować. A w przypadku Surface Duo, który obecnie jest dostępny w sprzedaży jedynie w USA, wybór gwiazdy ligi NFL wydaje się idealny.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LcjF3sJtow4

Polecamy również w kategorii Surface Duo