Windows XP Home Edition - niezawodność, na którą można liczyć

Windows XP Home Edition - niezawodność, na którą można liczyć

 Microsoft
Microsoft
00:00
23.03.2006
0 komentarzy
4699 wyświetleń

Windows XP Home Edition zbudowano przy zastosowaniu sprawdzonej technologii Windows 2000, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej niezawodnych systemów operacyjnych do użytku domowego. Dzięki funkcjom takim jak zdalna pomoc, która umożliwia zwrócenie się o pomoc do znajomych lub informatyka w dowolnym miejscu, zawsze możesz liczyć na pomoc, dzięki której Twój komputer będzie funkcjonował dłużej i bardziej niezawodnie.

Nowa architektura Windows
Windows XP Home Edition jest wyposażony w najlepsze funkcje dostępne w systemie operacyjnym do użytku domowego, takie jak wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność architektury Windows 2000, które tworzą nowy, przyjaźniejszy i jeszcze bardziej niezawodny system operacyjny.

Zdalna pomoc
Daje możliwość zwrócenia się z prośbą o pomoc techniczną u znajomego lub informatyka w celu natychmiastowego rozwiązania problemów.

Zdalna pomoc

Firewall dla połączenia internetowego
Zapora typu firewall chroni komputer przed intruzami podczas połączenia internetowego. Stosując system Windows XP Home Edition nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo komputera podczas pracy w Internecie.

Firewall dla połączenia internetowego

Podpisywanie sterowników
Sterowniki umożliwiają różnym urządzeniom, takim jak kamery cyfrowe i drukarki komunikować się z systemem Windows XP Home Edition. Niektóre sterowniki nie są najwyższej jakości i mogą spowodować niestabilność systemu. Aby uniknąć takich sytuacji, Microsoft sprawdza, czy sterowniki spełniają odpowiednio wysokie normy jakości, które pozwalają na "podpisanie" lub zatwierdzenie ich przez firmę Microsoft.

Przywrócenie systemu
Funkcja przywrócenia systemu Windows XP Home Edition umożliwia w razie wystąpienia problemów przywrócenie komputera do stanu poprzedniego bez utraty plików osobistych. Funkcja ta aktywnie monitoruje zmiany plików systemowych w celu zapisania lub zachowania poprzednich wersji przed dokonaniem zmian. Dzięki funkcji przywrócenia systemu, nie trzeba obawiać się o tworzenie kopii plików systemowych, gdyż system sam tworzy punkty przywrócenia, które umożliwiają przywrócenie systemu do poprzedniego stanu. Można wybrać też przywrócenie samych sterowników korzystając z funkcji przywrócenia sterowników systemu Windows XP Home Edition.

Przywrócenie systemu


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Home Edition

Komentarze

Skomentuj

Autor