Windows Server 2012 i System Center 2012 do pobrania za darmo

Windows Server 2012 i System Center 2012 do pobrania za darmo

 Adam Myszkowski
Adam Myszkowski
15:58
10.01.2014
0 komentarzy
4293 wyświetlenia

Microsoft udostępnił za darmo wersje testowe swoich dwóch platform. Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Windows Server i System Center zapraszamy do skorzystania ze 180-dniowego okresu próbnego dla obu produktów. Są to w pełni funkcjonalne wersje specjalistycznych produktów Microsoft z kompletnym wsparciem wdrażającym w tajniki pracy z nimi.

System Windows Server 2012 zapewnia przedsiębiorstwom i dostawcom usług hostingowych skalowanie i dynamiczne środowisko umożliwiające współdzielenie udostępnianych zasobów fizycznych przez wielu klientów oraz odpowiednią dla niego infrastrukturę chmury, która bezpiecznie łączy się z lokalizacjami fizycznymi i umożliwia pracownikom działu IT szybsze i skuteczniejsze reagowanie na potrzeby przedsiębiorstwa.

System Center 2012 to skuteczne rozwiązanie służące do zarządzania zasobami centrum przetwarzania danych (data center), prywatnymi chmurami obliczeniowymi i urządzeniami klientów.

Poniżej znajdziecie linki umożliwiające pobranie obu wymienionych wersji testowych (wymagane jest posiadanie konta Microsoft):


Windows Server 2012 R2

Microsoft System Center 2012 R2


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Microsoft Servers

Komentarze

Skomentuj

Autor