Menu kategorii
 • Windows Server 2012 i System Center 2012 do pobrania za darmo

  Windows Server 2012 i System Center 2012 do pobrania za darmo

   Adam Myszkowski
  Adam Myszkowski
  15:58
  10.01.2014
  5292 wyświetlenia

  Microsoft udostępnił za darmo wersje testowe swoich dwóch platform. Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Windows Server i System Center zapraszamy do skorzystania ze 180-dniowego okresu próbnego dla obu produktów. Są to w pełni funkcjonalne wersje specjalistycznych produktów Microsoft z kompletnym wsparciem wdrażającym w tajniki pracy z nimi.

  System Windows Server 2012 zapewnia przedsiębiorstwom i dostawcom usług hostingowych skalowanie i dynamiczne środowisko umożliwiające współdzielenie udostępnianych zasobów fizycznych przez wielu klientów oraz odpowiednią dla niego infrastrukturę chmury, która bezpiecznie łączy się z lokalizacjami fizycznymi i umożliwia pracownikom działu IT szybsze i skuteczniejsze reagowanie na potrzeby przedsiębiorstwa.

  System Center 2012 to skuteczne rozwiązanie służące do zarządzania zasobami centrum przetwarzania danych (data center), prywatnymi chmurami obliczeniowymi i urządzeniami klientów.

  Poniżej znajdziecie linki umożliwiające pobranie obu wymienionych wersji testowych (wymagane jest posiadanie konta Microsoft):


  Windows Server 2012 R2

  Microsoft System Center 2012 R2


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Microsoft Servers