Menu kategorii
 • Windows Live Essentials 2011 w Portalu CentrumXP.pl !

  Windows Live Essentials 2011 w Portalu CentrumXP.pl !

   Mateusz Miciński
  Mateusz Miciński
  23:01
  03.10.2010
  4409 wyświetleń

  Doczekaliśmy się wreszcie finalnej wersji, oczywiście także w polskiej wersji językowej, pakietu darmowych aplikacji Microsoft Windows Live Essentials 2011 w edycji Wave 4. Wersja ta po kilku intensywnych miesiącach testów dopieszczona została pod każdym względem. Użytkownicy dostali więc naprawdę świetny zestaw narzędzi do katalogowania i edycji zdjęć, kreowania filmów wideo, konwersacji głosowych, wideo i tekstowych, a także prowadzenia własnego bloga.

  Lista nowości jest naprawdę bogata! Rozpoznawanie twarzy na fotografiach, geotagowanie, integracja z popularnymi serwisami społecznościowymi, synchronizacja danych między wieloma komputerami... i jeszcze więcej. Ale o tym we wnikliwym teście pakietu, jaki przeprowadziliśmy w Redakcji CentrumXP.pl. Jego efekty wraz z opisem zmian i nowości przedstawiliśmy w artykule Co nowego w Windows Live Essentials 2011, autorstwa Adama Myszkowskiego. Zapraszamy gorąco do lektury!

  Na stronie głównej Portalu CentrumXP.pl wprowadziliśmy także małą zmianę, a mianowicie w górnym menu dodaliśmy pozycję dotyczącą wyłącznie programów i usług Windows Live. Teraz dostęp do poszczególnym publikacji jest znacznie łatwiejszy! Wkrótce także opublikujemy szczegółowe testy i porady traktujące o poszczególnych składnikach pakietu. Zapraszamy zatem do zapoznawania się z nimi w najbliższym czasie.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii MSN i Windows Live