Menu kategorii
 • Windows 11 oficjalnie zapowiedziany! Gdzie oglądać transmisję z eventu?

  Windows 11 oficjalnie zapowiedziany! Gdzie oglądać transmisję z eventu?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:17
  24.06.2021
  3059 wyświetleń

  Zapowiadana od paru tygodni konferencja wirtualna właśnie wystartowała. Wstęp autorstwa Panosa Panaya mówi o 35-letniej historii Windows i poczuciu "bycia w domu". To przestrzeń i miejsce, do którego zawsze można wrócić — takie poczucie powinien dawać jego zdaniem również Windows. Bezpieczeństwo, otwartość, połączenie to rzeczy szczególnie ważne w dzisiejszych czasach ciągłej zmiany świata wokół nas. I nawet gdy wszystko się zmienia, to po wejściu do tej przestrzeni czujemy się w odpowiednim miejscu, "czujemy się jak w domu". Takie poczucie powinien nam dać... Windows 11!

  No i stało się, Windows 11 został oficjalnie zapowiedziany — dokładnie pod tą nazwą. Na pierwszym oficjalnym zwiastunie widzimy nową, piękną grafikę z wyborem motywów, opcje podziału okien po raz pierwszy zaimplementowane w Windows w takiej postaci, szybkie połączenia jednym stuknięciem w ekran, spersonalizowany feed w oparciu o widżety, wsparcie dla wielu sposobów wprowadzania — od dotyku, po głos, na nowo zaprojektowane sortowanie i organizowanie okien, świetne doświadczenie grania, całkiem nowy Microsoft Store ze wsparciem dla aplikacji Androida oraz to, że Windows 11 jest "zaprojektowany dla dowolnego urządzenia".

  Microsoft Windows Event można oglądać w formie transmisji na żywo na stronie https://www.microsoft.com/en-us/windows/event. Transmisja mocno jednak przycina i naszym zdaniem lepiej wypada tu wersja od Engadget do oglądania na YouTube:

  Dalsze szczegóły na temat Windows 11 przekazuje właśnie Panos Panay. Za chwilę również i my powrócimy do tematu! Zostańcie z nami i sprawdźcie nasze kolejne posty!


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onexstore.pl/windows-11/

  Polecamy również w kategorii Windows 11